СЕРГІЙ КАПЛІН: СМІЛЯНСЬКИЙ ЗА ШАНТАЖ І ТЕРОР ПОЛОВИНИ УКРАЇНЦІВ МУСИТЬ ПІТИ У...

СЕРГІЙ КАПЛІН: СМІЛЯНСЬКИЙ ЗА ШАНТАЖ І ТЕРОР ПОЛОВИНИ УКРАЇНЦІВ МУСИТЬ ПІТИ У ВІДСТАВКУ

Загрузка...

Голова Укрпошти перейшов усі мислимі межі. Сьогодні він фактично тероризує українців-пенсіонерів, ставлячи під ризик доставку пенсій до адресатів.

У той час як топ-менеджмент отримує мільйонні зарплати, вони погрожують звільнити 50 тис поштарів, які в селах, подеколи є єдиними людьми, з якими спілкуються пенсіонери.

Ми з соціал-демократичною партією захистимо кожного пенсіонера і кожну поштарку.

СМІЛЯНСЬКИЙ! Розплата за антисоціальні та та антинародні дії близько!

СМІЛЯНСЬКИЙ ЗА ШАНТАЖ І ТЕРОР ПОЛОВИНИ УКРАЇНЦІВ МУСИТЬ ПІТИ У ВІДСТАВКУГолова Укрпошти перейшов усі мислимі межі. Сьогодні він фактично тероризує українців-пенсіонерів, ставлячи під ризик доставку пенсій до адресатів. У той час як топ-менеджмент отримує мільйонні зарплати, вони погрожують звільнити 50 тис поштарів, які в селах, подеколи є єдиними людьми, з якими спілкуються пенсіонери.Ми з соціал-демократичною партією захистимо кожного пенсіонера і кожну поштарку. СМІЛЯНСЬКИЙ! Розплата за антисоціальні та та антинародні дії близько!#Смілянськоговвідставку #safepost

Gepostet von Сергій Каплін am Dienstag, 6. November 2018

Сергій Каплін


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO