ДЕНИС ЖЕЛО: ГОЛОСУЄМО ТА ПОШИРЮЄМО НАШУ ПЕТИЦІЮ!

ДЕНИС ЖЕЛО: ГОЛОСУЄМО ТА ПОШИРЮЄМО НАШУ ПЕТИЦІЮ!

Загрузка...

Направив офіційне звернення до Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича та секретаря міської ради Тетяни Казаковій з вимогою припинити корупційний терор у освітній галузі міста – винести на сесію та затвердити розроблений нами проект рішення Миколаївської міської ради «Про заборону збору коштів керівниками та педагогічними працівниками з батьків учнів (вихованців) закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти комунальної форми власності м. Миколаєва на проведення ремонтів, утримання закладів освіти, подарунки закладам та педагогічним працівникам та про забезпечення повноцінного фінансування господарських потреб шкіл та дитячих садків Миколаєва з бюджету міста».

Провів зустріч з цього приводу з секретарем міської ради – Тетяна Вікторівна підтримала нашу ініціативу. Також, спілкувався з депутатами, вони теж «за», але подивимось, як вони себе поведуть на комісіях та сесії при розгляді цього питання. Нас вже підтримали деякі директора шкіл та завідуючі дитячими садками.

Нам потрібно об’єднатися та змусити місцеву владу зайнятися вирішенням цієї проблеми. У зв’язку з соціальною напругою в суспільстві та важким економічним станом в країні, місцева влада повинна фінансово розвантажити батьків та запустити процес повноцінного фінансування навчальних закладів. І нехай не розповідають нам казки – грошей в бюджеті вдосталь.

ГОЛОСУЄМО ТА ПОШИРЮЄМО НАШУ ПЕТИЦІЮ!

http://petition.mkrada.gov.ua/petition/?pid=489

https://korabelov.info/2018/11/103885/?trashed=1&ids=87670

Скептики, та всі ті, хто отримує дивіденди з теми шкільних поборів, будуть вас збивати з пантелику, розповідаючи історії в стилі «все пропало» або «у вас нічого не вийде». Це у них нічого не вийде, а ми обов’язково доб’ємося справедливості!

P.S. Скептики, вже розповідали, що міське управління освіти ніколи нам не дасть інформацію на наш запит, що чиновники від освіти великі, безсмертні і їх неможливо перемогти. Хочу їх розчарувати, проти керівництва Управління освіти ММР вже відкрито кримінальне провадження та нам вже надали повну інформацію стосовно запитів керівників навчальних закладів щодо фінансування шкіл та дитячих садів. Зараз її систематизую, і вже з вівторка почну надавати інформацію батькам.

На данном изображении может находиться: текст

На данном изображении может находиться: текст

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

На данном изображении может находиться: текст

На данном изображении может находиться: текст

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO