Вот! Полюбуйтесь дорогие коллеги! ЧОМУ ЗАГНУЛАСЬ УКРПОШТА.

Вот! Полюбуйтесь дорогие коллеги! ЧОМУ ЗАГНУЛАСЬ УКРПОШТА.

Загрузка...

Листоноши, оператори поштових відділень, перед прочитанням цього тексту, прийміть заспокійливе і сядьте, якщо ви стоїте! У вашого керівника зарплата біля 900 000 грн за місяць! А у вас?

Ви знали, що декілька десятків менеджерів збиткової Укрпошти за рік стали мільйонерами? Ви знали, що з Укпошти діловари вивели 45 000 млн ? Ви знали, що Гендиректор їздить в круїзи за 125 000 грн, носить часи Картье за 175 000 грн , а його синочкам баба з дідом дарують по чверть мільйона на кишенкові витрати?

Генеральний директор Укрпошти, Igor Smelyansky – Ігор Смілянський відключив мені можливість залишати коментарі на його сторінці, тому що, не захотів відповідати на питання щодо розвалу Державного підприємства Укрпошти. Поштові відділення закриваються одне за одним. Робітники пошти тікають від рабських умов праці і жебрацьких зарплат в 2 500 грн. В той час у Генерального директора мільйонера Ігоря Смілянського з/плата
– в 2017 році була в середньому 333 000 грн на місяць.
– в 2018 році стала біля 900 000 грн на місяць.

В чому секрет диво менеджменту пан Ігор пояснити не захотів. Просто відключив мені можливість коментувати і задавати йому питання і видалив всі мої коментарі.

Подивиться на його шаловливі оченята. Ви ж бачите. що він кристально чесна й працьовита людина?

Подивиться в його жебрацьку декларацію. Ви ж бачите, що все, чим він живе, і чого в нього дуже дуже багато, знаходиться в США?

А тепер подивиться на стан найближчого до вас поштового відділення? Він ж розумієте тепер, чому цього реформатора називають “Швондер” і “Могильщик” ?

Хто прихватизував Укртелеком, той схоже, дуже скоро, прихватизує і Укрпошту.. Адже, за інформацією в відкритих джерелах:
” Руководитель “Укрпочты” Игорь Смелянский — выходец из ПУМБа Рината Ахметова, занимался там поглощениями других финансовых учреждений ..”
Дякуюємо, шановний наш Петро Порошенко Volodymyr Groysman за покращення життя… вже сьогодні. За життя по-новому. За щоденні перемоги. За сотні разів пробите дно.

Коли ж всі блядь, вже нажретесь ? Коли ж ви, мразі ненаситні, перестанете рвати на шматки ту нещасну нашу країну? Коли ж всі вже поїдете туди, де мажорять на Майбахах ваші діти і залишитесь там назавжди? Коли б ми вже не бачили ваші клептоманські бігаючи і опухли очі?
Коли розграбована моя країна забуде вас, як страшний сон..

На фото : Мільйонер Смелянський, інформація про його
з/плату і скріни з нашої з ним публічної переписки, яку він видалив.
Сторінка самозакоханого нарциса, який повидаляв коментарі тут:
https://www.facebook.com/ukrposhtac…/posts/2333586443337678…

Декларація щасливчика тут:
https://declarations.com.ua/…/nacp_aedd46b3-2000-4bad-98f7-…

Інформація про могильщика тут:
http://igor-smelyansky.blogspot.com/

Інформація про Швондера тут:
http://igor-smelyansky.blogspot.com/…/Igor-Smiljanskij-snov…

Інформація про вкрадені 45 млн грн тут:
https://www.facebook.com/dubinsky.pro/videos/477257302761606/

Інформація про менеджера Ахметова тут:
https://operkor.wordpress.com/…/%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%85%D…/

Перша публікація про Укрпошту тут:
https://www.facebook.com/groups/Munkac/permalink/982475661954655/

Центр Протидії Корупції Vitaliy Shabunin Daria Kaleniuk BIHUS.info Денис Бигус (Denys Bihus) Саша Дрик (Sasha Drik) Громадська рада при НАЗК НАБУ настя бачинская Доста ГО «Самооборона Закарпаття «Сольва» Мукачево.АЙНО Схеми: корупція в деталях – RFERL Татьяна Мартынюк (Tatiana Martynyuk) Трибуна Галина Сайкевич Edina Toth Alexa Hitrova Валерий Пышный Ольга Голосова Народна Рада Мукачева Ковбаснюк Жанна Татуревич Эдуард Rostyslav Behesh Роман Келемен Олександр Кармазин Іван Лендєл Анжела Дубинецкая (Anzhela Franchuk) Надежда Тихонцова Ганна Соломатіна Roman Maselko

Уряд погодив склад наглядової ради Укрпошти

Громадська рада Укрпошти


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO