В’ячеслав Іванович Стасюк народний герой, генерал-полковник, громадський та суспільний діяч

В’ячеслав Іванович Стасюк народний герой, генерал-полковник, громадський та суспільний діяч

Загрузка...

#ГЕРОЙ

В’ячеслав Іванович заснував благодійний фонд «Рідне полісся», який досі існує і чимало допомагає лікарням та іншим громадським закладам. Фонд чинить благодійність в інтересах суспільства, в умовах війни на сході України та окремих верст населення. Окрім громадської та суспільної діяльності В’ячеслав Стасюк також заступник голови координаційної ради Адміністрації Президента з питань забезпечення діяльності сектору воєнізованих формувань.

В’ячеслав Іванович є унікальною людиною з відкритим щирим серцем та сором’язливим характером, адже не афішує свою діяльність ані в інтернеті, ані через ЗМІ, не дивлячись на сучасну епоху соц мереж, де всі розповідають про усе. Стасюк надає перевагу залишатися у тіні, та мовчки виповнювати свої обов’язки, наче справжній чародій.

#СІРИЙКАРДИНАЛ

Термін «сірий кардинал» мабуть що не найліпше личить генералу-полковнику. Адже попри свою скритність, Стасюк вирішує важливі питання на державному рівні і має не аби який дипломатичний вплив. Наділений талантом справжнього дипломату від бога, В’ячеслав Стасюк вміє натискати на необхідні важелі влади, попри це ніколи не створює галасу в пресі, його також не побачиш на відомих телеканалах країни. Він ніколи не лізе у телекамери задля пустого піару. Для Стасюка важливим є сама справа, допомога, а не сліпі обіцянки. Він з легкістю та чітко вирішує ділові питання, розуміється на своїй справі та знає, що означають відповідальність, дане слово, слово генерала.
Питань для вирішення у генерала-полковника чимало. Від справ його благодійного фонду «Рідне полісся», до державних справ з воїнами АТО та допомогою їхнім родинам.

Лише за останні два роки фонд «Рідне полісся» під керівництвом Стасюка допоміг українським лікарням, районним центрам, громадським закладам та простим людям. Голова фонду, разом зі своїми соратниками відвідав Народицький, Малинський, Радомишльський, Брусилівський, Коростишівський, Черняхівський та Володарсько-Волинського райони, де також надали допомогу місцевим. Не залишилися осторонь і пологові будинки, куди фонд також перерахував чимало коштів та подарував майбутнім матусям комплекти білизни та необхідних предметів.

#ІНТЕРВ’Ю

Дуже складно домовитися про інтерв`ю з такою важливою людиною, оскільки В’ячеслав Іванович не з тих, хто сидить на місці, він одночасно наче присутній всюди. Про себе говорить мало, а про свою роботу взагалі уникає бесід. Поки брала інтерв`ю телефон постійно дзвонив, а ще паралельно пройшло дві зустрічі з людьми, яких генерал сам бачив вперше, зустрівшись із незнайомцями лише через те, що хтось дзвонив і просив про допомогу. Але нарешті настала і наша черга розпитувати та слухати вельми шановного В’ячеслава Івановича.

«Українське політиканство сьогодні вже дійшло межі, коли всі, та навіть ви — ЗМІ, забули, що таке справжні політичні баталії, справжні інформаційні атаки, які б мали підґрунтя професійного та журналістського розслідування. Необхідно зрозуміти, що різані папірці рекламних закликів завтра стануть просто сміттям. Необхідно нести відповідальність за сказане і пишатися тим, що тобі у спину не полетять ножі ненависті. Тобі ще довго жити у цьому житті, і не потрібно марнувати свій шлях по ньому.» — розповідає В’ячеслав Іванович.

Задаючи питання щодо особистості генералу отримуємо відповіді, які багато пояснюють та вимальовують повну картину характеру його персони.

« Давайте так, чесно, від душі. От ви запитуєте, чого мало інформації про мою особистість? Саме ваше запитання вже дає мені зрозуміти, що вже давно честь мундиру затерта та майже знищена. Як можна писати про себе та свою діяльність благодійника? Я ж не медіа особа, яка повинна підтримувати свій імідж, щоб про неї не забули. Про людські справи не забувають ніколи. От ви маєте лікаря? Ви багато про нього читаєте в інформаційному просторі? Ні, але ви звертаєтесь саме до нього, не зважаючи на те, що він не розкручена медіа персона. Це стосується і вчителів, і адвокатів, і всіх тих, хто з честю та самовіддано  виконує свою справу. Саме на такий принцип спираюсь і я» — розповідає про себе В’ячеслав Стасюк, — «А особисто про себе ніколи не говорю, навіть у своїй родині та з близькими мені друзями. Головне, що я чую від них — це і є орієнтиром який мене скеровує по життю».

Висновок один – не обов’язково бути всесвітньо відомою зіркою, щоб творити добро та допомагати тим, хто на це заслуговує. На щастя в Україні безліч щирих людей, національних героїв, чиї ім’я не зустріниш у глянцевих журналах або на бігбордах і В’ячеслав Стасюк один з них, справжній чоловік, який задає вірний приклад майбутнім поколінням.

Бесіду провела Олександра Первушкіна


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO