Генерал зі справжнім, щирим, українським серцем

Генерал зі справжнім, щирим, українським серцем

Загрузка...

Україна завжди славилася своїм народом, справжніми патріотами та людьми, які попри усі негаразди роблять добрі справи для своєї країни. Не всі ці імена ми знаємо, адже багато хто не полюбляє висвітлювати своє ім’я, виставляючи вчинки напоказ. Одним з таких людей є В’ячеслав Стасюк.

ПАТРІОТ

В’ячеслав Іванович Стасюк народився 19 серпня 1961 року, громадянин України, який зробив для своєї батьківщини чимало.В’ячеслав Іванович заснував благодійний фонд «Рідне полісся» задля об’єднання духу країни та допомоги її народові.

Метою Фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства в умовах війни на сході України та окремих верст населення.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

З 2016го року фонд «Рідне полісся» допомагає лікарням, районним центрам, громадським закладам та простим людям. Так у січні 2017 року фонд зробив чергову благодійну подорож місцями Житомирщіни. А саме Андрушівський та Попільнянський райони. У рамках благодійності у місцеві лікарні були передані інвалідні візки, ходунки, ролятори, комплекти постільної білизни, лікарські халати , породільні комплекти. 

Це був один з найнасиченіших днів у житті фонда. Проте, розуміючи важливість справи та необхідність наданої допомоги, працівники фонду від всього серця раді допомогти. В’ячеслав Іванович та інші меценатам, таким чином відгукуються на страждання своєї батьківщини та надають благодійно матеріальну допомогу на всі медичні заклади 7-ми районів округу.

Спільно торік вони відвідали Народицький, Малинський, Радомишльський райони та передали районним лікарням (ЦРЛ та ПМСД) інвалідні візки, ролятори, ходунки, медичний одяг та інструментарій. В’ячеслав Стасюк не збирається зупинятися на набутому, адже при спілкуванні з колективами медичних установ стало відомо ще більше нагальних потреб  і тепер народний герой має ще більше перспективних планів.

Після цього благодійного акту допомога продовжилася, відвідуванням Брусилівського, Коростишівського, Черняхівського та Володарсько-Волинського районів. До В’ячеслава Стасюка та інших меценатів також приєднається народний депутат України Дмитро Тимчук.

Новоград-Волинське міськрай ТМО також отримує значну підтримку у вигляді гуманітарної допомоги з таких розвинених країн, як Данія, Швеція, Фінляндія — під патронатом Благодійних фондів «Древляни» та «Рідне Полісся», які очолює В’ячеслав Стасюк.

ПРОЦЕС

В’ячеслав Іванович серйозною проблемою у благодійній справі визнає доставку гуманітарної допомоги, а саме — розмитнення, транспортні витрати. Наприклад, 20 тон гуманітарної допомоги вартістю 150-300 тисяч євро «тягнуть» на сплату в розмірі 5-10 тисяч євро. Тож велику вдячність благодійник висловлює народному депутату С.І. Скуратовському, котрий постійно сприяє перевезенню через кордон з мінімальними затратами.

З 2008 року Новоград-Волинському міськрай ТМО надається благодійна допомога. Йдеться про функціональні ліжка, кушетки, крісла-каталки, ролятори (ходунки з гальмами), вироби медичного призначення (інструментарій, голки, катетери, перев’язочні матеріали тощо). Це є неабиякою підтримкою для медичного персоналу та хворих, особливо — малозабезпечених.

Нещодавно у міськрай ТМО надійшла нова підтримка — дві вантажівки гуманітарної допомоги, яку розподілили між стаціонарними відділеннями. На минулому тижні В’ячеслав Стасюк завітав до пологового відділення з подарунками. Кожній вагітній та породіллі було вручено дитячий комплект, загалом — 31. У подарункові комплекти входили: ковдра, пелюшки, комбінезон, кофтинка, штанці, футболка, розпашонка, шапочки, шкарпетки та інші речі.

Лікарі міськрай ТМО, на чолі з заступником головного лікаря з медичної частини М.С. Руденком, висловили вдячність працівникам та керівництву Благодійного фонду «Рідне Полісся», сподіваючись на подальшу підтримку, яка для лікарні є дуже вагомою.

15 квітня 2014 року Міжнародна Академія Козацтва присвоїла В’ячеславу Івановичу «Золоту зірку» та звання Героя Козацького Народу, генерала-полковника.

Руху допомоги Армії Операції “Маестро” також є за що подякувати Голову Благодійного Фонду “Рідне Полісся”, генерала-лейтенанта В’ячеслава Івановича Стасюка, за цілий бус медпрепаратів та медичних матеріалів найвищої якості імпортного виробництва.

Все це доставлено у військові шпиталі та бойові підрозділи по лінії від Маріуполя й до Світлодарської дуги.

Невтомна діяльність В’ячеслава Івановича у напрямку якісного медичного забезпечення підрозділів Збройних Сил України та добровольчих формувань врятувала життя сотням українських воїнів.

ВПЛИВ

В’ячеслав Іванович Стасюк, окрім громадської та суспільної діяльності, є заступником голови координаційної ради Адміністрації Президента з питань забезпечення діяльності сектору воєнізованих формувань. Нещодавно він відзвітував перед Президентом України та членами Координаційної ради щодо проведеної роботи із забезпечення учасників АТО за 2017 рік.

Окремим пунктом В’ячеслав Стасюк доповів щодо стану забезпечення допомогою членів сімей загиблих або померлих учасників антитерористичної операції.

Члени Координаційної ради розглянули питання щодо продовження діяльності з контролю за повноцінним забезпечення воєнізованих формувань.

Учасники засідання також обговорили стан виконання Плану заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2018 рік.

Координаційна рада має стати майданчиком не тільки для дискусій, а й для формування рішень, напрацювання відповідних змін законодавчої та нормативно-правової сфери.

В’ячеслав Іванович Стасюк наголосив, що саме завдяки Координаційній раді, суспільство отримало не просто дієвий механізм провадження змін, але й додатковий «контролючий орган», який має допомогти бійцям АТО в їх нелегкій праці – захисту України.

Тож наразі активна політична та суспільна діяльність В’ячеслава Івановича продовжується. І хоча сам генерал не полюбляє оприлюднювати свою діяльність, країна має шанувати своїх героїв та справжніх патріотів, від серця, за покликанням!

politica.com.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO