Прес-реліз нового відео Артема Кондратюка

Прес-реліз нового відео Артема Кондратюка

Загрузка...

“Все буде гаразд!!!”

Співак, автор-виконавець, фіналіст телепроекту “Голос країни” Артем Кондратюк випустив свою нову відеороботу до авторського синглу “Все буде гаразд”. В ній він розкрив тему дружби, гарного настрою та чудових краєвидів Київського моря! На відміну від свої попередніх кліпів, Артем з’явився в образі простого хлопця, який радіє життю та переживає різні ситуації за кермом власного автомобіля. Над відеороботою працювала команда  професіоналів “Ethereal films” з кліпмейкером Артемом Грищенко. Виконавчий продюсер – Маргарита Івасенко. Директор – Лариса Івасенко.

Співак розповідає: “Вихід кліпу на пісню “Все буде гаразд” став наступною сторінкою у моїй творчості. Я дуже хотів зняти позитивну, сонячну і повну посмішок відеороботу. До цього мене підштовхнула велика кількість прохань від моїх прихильників створити саме на цю пісню відеокліп. Самі зйомки відбулися на локаціях біля Київського моря. Сказати що все просто і легко відбувалось – я не можу. Я та моя команда не спали майже дві доби.  На самому початку зйомок кліпу зламалась машина, на якій я повинен їздити. А весь сюжет був залежний саме від цього. Так як ми вже не могли легко пересуватись на дорогах, всій команді довелося повністю переробляти на ходу сюжетну лінію, різні взаємодії і т.д. Це було не просто. Всі були виснажені під Київським сонечком. Але попри все – ми це зробили! Зробили якісно і з гарним настроєм! Основна ідея пісні – що б в нашому житті не коїлось, завжди потрібно налаштовувати себе на позитив і вірити в краще! І головне – пам’ятати що ВСЕ БУДЕ ГАРАЗД!”  

Новий кліп “Все буде гаразд” – це далеко не перша професійна робота в відеографії Артема Кондратюка. А сама пісня, разом  з крайніми випущеними піснями за останні два-три роки, увійде до другого альбому співака, в якому буде більшість його авторських пісень. Назву альбому співак досі не розголошує, тримає у таємниці.   


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO