7 вересня 2018 рік. Село Маслівка. Миронівський р-н. Місцева поліція блокує роботу...

7 вересня 2018 рік. Село Маслівка. Миронівський р-н. Місцева поліція блокує роботу ТОВ ВП “Імпульс – плюс” та “Югагрострім”

Загрузка...

ТОВ ВП “Імпульс-плюс” за власні кошти обробляло, засівало. Техніка “Югагрострім” виїхала збирати урожай”Усе, як прописано в договорі. 
Та техніку з необгунтованих причин заплокували місцеві правоохоронці. 

Представники ГО “Бізнес-Варта”, за зверненнями представників “Імпульс Плюс” та” Югагрострім”виїхали на місце події. Виявляється, в поліції нема жодного документу, який би засвідчив їх право, втручатися в господарську діяльність підприємства!

Дві доби правоохоронці тримали заблоковану техніку на полях, перешкоджаючи збору врожаю.

Дві доби від техніки не відходили водії, боячись, що рейдери вдадуться до підпалу.

Ще 7 серпня 2018 р. на засіданні Антирейдерського штабу при Київській ОДА було винесено протокольне рішення, яким підтверджено право власності даного врожаю за ТОВ ВП “Імпульс Плюс”.

Так під чиїм ручним керуванням правоохоронці Київщини сьогодні працюють?

Блокування роботи працівниками поліції піжприємства ТОВ ВП "Імпульс-плюс" в Миронівському районі

7 вересня 2018 рік. Село Маслівка. Миронівський р-н. Місцева поліція блокує роботу ТОВ ВП "Імпульс – плюс" та "Югагрострім" ТОВ ВП "Імпульс-плюс" за власні кошти обробляло, засівало. Техніка "Югагрострім" виїхала збирати урожай"Усе, як прописано в договорі. Та техніку з необгунтованих причин заплокували місцеві правоохоронці. Представники ГО "Бізнес-Варта", за зверненнями представників "Імпульс Плюс" та" Югагрострім"виїхали на місце події. Виявляється, в поліції нема жодного документу, який би засвідчив їх право, втручатися в господарську діяльність підприємства! Дві доби правоохоронці тримали заблоковану техніку на полях, перешкоджаючи збору врожаю. Дві доби від техніки не відходили водії, боячись, що рейдери вдадуться до підпалу.Ще 7 серпня 2018 р. на засіданні Антирейдерського штабу при Київській ОДА було винесено протокольне рішення, яким підтверджено право власності даного врожаю за ТОВ ВП "Імпульс Плюс". Так під чиїм ручним керуванням правоохоронці Київщини сьогодні працюють?

Gepostet von Бізнес-Варта am Sonntag, 16. September 2018

Бізнес-Варта


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO