ПРОДОВЖУЄМО ВИКРИВАТИ БАНДИТІВ, КОТРІ РОЗМІСТИЛИ СВОЇ ДУПИ У КАБІНЕТАХ АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ЖИТОМИРЩИНИІІ!

ПРОДОВЖУЄМО ВИКРИВАТИ БАНДИТІВ, КОТРІ РОЗМІСТИЛИ СВОЇ ДУПИ У КАБІНЕТАХ АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ЖИТОМИРЩИНИІІ!

Загрузка...

26.07.2018, Житомир, пленарне засідання 17-ї сесії Житомирської обласної ради, Сергій Ткачук – голова ГО «Поліський щит», виступив з емоційною промовою щодо незаконного видобутку піску у Коростишівському районі.

Внаслідок цього, бюджет втрачає десятки мільйонів (несплачені податки). Підприємство обласної ради ЖОКАП «Житомироблагроліс» має збитки – землі його лісного фонду використовуються для незаконної добичі піску. Також блокувалося створення Харитонівської ОТГ – щоб громада не мала можливість впливати на землі сільради (за межами населених пунктів) та протидіяти незаконному видобутку піску.

ПРОДОВЖУЄМО ВИКРИВАТИ БАНДИТІВ, КОТРІ РОЗМІСТИЛИ СВОЇ ДУПИ У КАБІНЕТАХ АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ЖИТОМИРЩИНИІІ!26.07.2018, Житомир, пленарне засідання 26.07.2018 17-ї сесії Житомирської обласної ради, Сергій Ткачук – голова ГО «Поліський щит», виступив з емоційною промовою щодо незаконного видобутку піску у Коростишівському районі. Внаслідок цього, бюджет втрачає десятки мільйонів (несплачені податки). Підприємство обласної ради ЖОКАП «Житомироблагроліс» має збитки – землі його лісного фонду використовуються для незаконної добичі піску. Також блокувалося створення Харитонівської ОТГ – щоб громада не мала можливість впливати на землі сільради (за межами населених пунктів) та протидіяти незаконному видобутку піску. Сергій Ткачук звернув увагу на незаконний бізнес ТОВ «Сілі-Кор») з видобутку піску – співвласником якого є голова Коростишівської райдержадміністрації Поліщук Вячеслав Іванович. А також ПП «ВКП Проспект» Михайла Пухтаєвича, який працював першим заступником Луганськоi ОВЦА при Гендiю Москалю. Демонстрація слабкості органів поліції – нездатність зупинити незаконний видобуток піску навіть в умовах кримінального провадження та судових арештів, дуже негативно впливає на громадсько-політичну ситуацію в області.Є також проблема насильницьких дій невідомих осіб, що застосовують силу до активістів громадських організацій, які допомагають органам правопорядку припиняти незаконний видобуток піску.Використання «тітушок» проти захисників народного майна (а надра належать громадянам за ст. 13 Конституції України – а не державі, місцевій владі чи якимось ТОВ «Сілі-Кор або ПП"ВКП ПРОСПЕКТ" »), може призвести до погіршення громадсько-політичної ситуації в області та ескалації насильства.І хоча правоохоронні органи не отримали вироків за фактами нападів на активістів (в тому числі на ділянці ТОВ «Сілі-Кор» у липні 2018 року) – тобто не можуть стверджувати під час слідства хто саме винний, є очевидним: ніхто крім осіб, що незаконно збагачуються за рахунок народних надр, не зацікавлений застосовувати насильство проти активістів.Посилання на youtube – https://www.youtube.com/watch?v=Lh4yrVTkEyg

Gepostet von Богдан Григорович am Donnerstag, 26. Juli 2018

Сергій Ткачук звернув увагу на незаконний бізнес ТОВ «Сілі-Кор») з видобутку піску – співвласником якого є голова Коростишівської райдержадміністрації Поліщук Вячеслав Іванович. А також ПП «ВКП Проспект» Михайла Пухтаєвича, який працював першим заступником Луганськоi ОВЦА при Гендiю Москалю.

Демонстрація слабкості органів поліції – нездатність зупинити незаконний видобуток піску навіть в умовах кримінального провадження та судових арештів, дуже негативно впливає на громадсько-політичну ситуацію в області.

Є також проблема насильницьких дій невідомих осіб, що застосовують силу до активістів громадських організацій, які допомагають органам правопорядку припиняти незаконний видобуток піску.

Використання «тітушок» проти захисників народного майна (а надра належать громадянам за ст. 13 Конституції України – а не державі, місцевій владі чи якимось ТОВ «Сілі-Кор або ПП”ВКП ПРОСПЕКТ” »), може призвести до погіршення громадсько-політичної ситуації в області та ескалації насильства.

І хоча правоохоронні органи не отримали вироків за фактами нападів на активістів (в тому числі на ділянці ТОВ «Сілі-Кор» у липні 2018 року) – тобто не можуть стверджувати під час слідства хто саме винний, є очевидним: ніхто крім осіб, що незаконно збагачуються за рахунок народних надр, не зацікавлений застосовувати насильство проти активістів.

Посилання на youtube – https://www.youtube.com/watch?v=Lh4yrVTkEyg

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO