З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МОТАНКА!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МОТАНКА!

Загрузка...

Шановне панство, рівно два роки назад СБУ розпочало кримінальну справу під кодовою назвою “Лялька-Мотанка” про нецільове використання 270 тисяч народних грошей.

На сьогодні справа під номером 1201606002004794 від 21.07.2016 року лежить “під сукном” , незважаючи на те, що була проведена в цьому році внепланова ревізія і грубі порушення підтвердились.

Прошу найкращих детективів міжнародної організації Wikilnevstigation почати своє незалежне розслідування по розкраданню (можливому) по “Українському Дому” .Шановний пан Dmitriy Antonetz , Ви з великим успіхом недавно закінчили справу по лісу і тому прошу підключатися до нового розслідування. “И снова в бой, покой нам только снится”, як співається в гімні житомирських детективів. В добрий час!

P.S. Шановний пан Иван Ещенко , Ви півроку назад обіцяли зробити по “Мотанці” запит. Яку отримали відповідь і хто слідчий в цій нелегкій справі. Злодій має сидіти в міськраді чи в цугундері? Дякую за відповідь.

Фото Александра Колибабчука.

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO