Ізраїль показав приклад Україні

Ізраїль показав приклад Україні

Загрузка...

Ізраїль проголошено виключно єврейською державою

Кнесет ухвалив перший в історії країни конституційний закон, який декларує національний статус країни.

Документ є здебільшого декларативним. Ізраїль проголошений батьківщиною єврейського народу, а євреї – єдиним народом, який має право на національне самовизначення на території країни. Іврит стає єдиною державною мовою. До цього моменту арабська мова, що має особливий статус, також вважалася офіційною. Також в законі йдеться, що столицею Ізраїлю є єдиний Єрусалим.

Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху назвав закон «визначальним моментом в історії держави». При цьому він лукаво зазначив, що Ізраїль, єдина держава на Близькому Сході, яке поважає права всіх його громадян.

Ідея цього закону з’явилася в 2011 році. Документ був ухвалений після бурхливих 8-годинних дебатів. Його підтримали 62 з 120 депутатів, проти висловилися 55. Одразу після голосування арабські законодавці в знак протесту розірвали паперові екземпляри законопроекту і покинули засідання парламенту.

Проект закону викликав протести серед арабів, які становлять 20% населення країни. Вони називають його расистським і дискримінаційним. За даними місцевих ЗМІ, тисячі протестувальників вже пройшли по центру Тель-Авіва.

poshtivka.org


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO