Нова Пошта , буде приєднуватися до будівництва нових доріг???? МОЛОДЦІ!!!

Нова Пошта , буде приєднуватися до будівництва нових доріг???? МОЛОДЦІ!!!

Загрузка...

130-е місце України у світі по якості доріг повністю відображає їхній реальний стан.

Кожен перевізник, який витрачає шалені гроші на ремонт свого авто, підтвердить це. Щомісяця Нова Пошта робить більше 200 вимушених зупинок на ремонт у дорозі через руйнування покришок. 200 шин – це більше 1 млн. грн.

Є маршрути, по яким перевізники взагалі відмовляються їздити, тому що це не дороги, а напрямки руху. Ми додатково платимо їм за перевезення вантажу цими ділянками (на карті вони відзначені червоним). Перевитрати складають більше 1,5 млн. грн. щомісяця або 18 млн. на рік!!!

Якісні дороги – важлива складова розвитку економіки і якості життя громадян. Але поки дорогами опікуються чиновники, ми ніколи не матимемо нормальних доріг. Скільки б вони не здирали з українців податків, результату не буде. Система “Податки – чиновник – дороги” не працює. Це доведено роками! Що робити? Передати дороги приватному сектору та зробити іх платними.

У світі є багато позитивних кейсів вирішення схожих проблем. Наприклад, в свій час в Італії компанія Бенеттон ( відомий виробник одягу) будувала і обслуговувала дороги за свій рахунок, коли у держави не вистачало коштів. Тепер мають одні з найкращих доріг у Європі. І всі у виграші.

Фото Володимир Поперешнюк.

Володимир Поперешнюк


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO