Не зважаючи на судове рішення про заборону будья-ких робіт на незаконному пісочному...

Не зважаючи на судове рішення про заборону будья-ких робіт на незаконному пісочному кар’єрі в селі Стрижівка, Михайло Пухтаєвич вирішив вивозити крадений пісок для подальшого збуту

Загрузка...

Сьогодні вночі, не зважаючи на судове рішення про заборону будья-ких робіт на незаконному пісочному кар’єрі в селі Стрижівка Коростишівського району, Михайло Пухтаєвич вирішив вивозити крадений пісок для подальшого збуту. Але на заваді стали поліцейські, які зупинили його автомобілі, завантажені митим піском. Правоохоронцями було заарештовано два сорокотонника. На місце зупинки цих транспортних засобів прибули громадські активісти, які висвітлили цю подію. Про те це відео – лише початок висвітлення низки цікавих пригод, які відбувалися в цю ніч. Далі буде!!!

Сьогодні вночі, не зважаючи на судове рішення про заборону будья-ких робіт на незаконному пісочному кар'єрі в селі Стрижівка Коростишівського району, Михайло Пухтаєвич вирішив вивозити крадений пісок для подальшого збуту. Але на заваді стали поліцейські, які зупинили його автомобілі, завантажені митим піском. Правоохоронцями було заарештовано два сорокотонника. На місце зупинки цих транспортних засобів прибули громадські активісти, які висвітлили цю подію. Про те це відео – лише початок висвітлення низки цікавих пригод, які відбувалися в цю ніч. Далі буде!!!

Gepostet von Богдан Григорович am Dienstag, 17. Juli 2018

Житомирщина


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO