Експерт: Ліквідація компанії “Укркарт” зажене “Укрпошту” в глибоку яму

Експерт: Ліквідація компанії “Укркарт” зажене “Укрпошту” в глибоку яму

Загрузка...

Ймовірна ліквідація компанії “Укркарт” обернеться великими проблемами для державного оператора поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта”

Про це на своїй сторінці в Facebook написав провладний український блогер Кирило Сазонов.

За його інформацією, 23 липня в Господарському суді Київської області відбудеться розгляд справи № 911/1212/18 за позовною заявою державного “Укргазбанку” про визнання недійсним статуту компанії “Укркарт” і припинення існування такої юридичної особи.

Сазонов нагадав, що рік тому, після вкрай скандального тендеру, “Укрпошта” уклала контракт з компанією “Укркарт” на надання послуг процесингу.

“Ця історія обурила навіть міністерство фінансів і Нацбанк. Сума контракту некисла – майже 215 млн грн. Було багато шуму, претензій, не згодні з результатами тендеру погрожували зверненням до НАБУ. “Укрпошта” парирувала тим, що “Укркарт” запропонував найменшу ціну, чесно виграв тендер і ніяких претензій до них немає “, – пише Кирило Сазонов.

На думку експерта, якщо суд задовольнить вимоги позивача про ліквідацію “УкрКарт”, у “Укрпошти” можуть виникнути великі проблеми.

“Якщо суд задовольнить вимоги позивача – що залишиться “Укрпошті” після ліквідації “УкрКарт”? Ні грошей, ні процесингу, так чи що? І ось ще одне державне підприємство, яке і так у боргах, як у шовках – аж до того, що там заступник директора обмовився про можливе банкрутство, опиниться в глибокій ямі. А мило і шкарпетки в їх відділеннях так і будемо купувати за “кеш”, – підсумував Сазонов.

poshtivka.org


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO