Ігор Ткачук: Робочий тиждень розпочався з почесної нагороди. Сьогодні отримав подяку та...

Ігор Ткачук: Робочий тиждень розпочався з почесної нагороди. Сьогодні отримав подяку та відзнаку від начальника Південного територіального управління Військової служби правопорядку Сергія Трачука

Загрузка...

В умовах сьогодення ми вимушені боротися за територіальну цілісність та незалежність. Військовослужбовці боронять кордон нашої держави, а ми повинні бути для них надійним тилом й підтримкою. Разом з портовиками та профспілкою ми не лише активно допомагаємо нашим військовим, а й зберігаємо соціальні гарантії для співробітників, які несуть службу у зоні АТО чи були демобілізовані. Саме тому під час зустрічі обговорили подальшу співпрацю. До складу Південного територіального управління входить п’ять областей, а саме Одеська, Миколаївська, Вінницька, Херсонська та Кіровоградська. Керівник розповів про проблемні питання та заходи, які найближчим часом будуть організовані територіальним управлінням.

Фото Игоря Ткачука.

Фото Игоря Ткачука.

Фото Игоря Ткачука.

Фото Игоря Ткачука.

Игорь Ткачук


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO