Відеофакт: у Канаді День незалежності відзначали під українську пісню

Відеофакт: у Канаді День незалежності відзначали під українську пісню

Загрузка...

У Канаді на святкуванні Дня незалежності зміна почесної варти біля парламенту в Оттаві відбувалася під українську пісню “Щоб шаблі не брали, щоб кулі минали”. Відео оприлюднив на своїй сторінці у Facebook посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Виконав композицію оркестр Церемоніальної Гвардії збройних сил Канади.

“Це відео має піти в золоту колекцію українських артефактів у світі. Канада. Оттава. Зміна почесної варти біля Парламенту під наше “…Щоб шаблі не брали, щоб кулі минали…”, – написав Шевченко.

Це відео має піти у золоту колекцію українських артефактів у світі. Канада. Оттава. Зміна почесної варти біля Парламенту під наше "…щоб шаблі не брали, щоб кулі минали…" 1 липня ця дивовижна (і найбільш українська поза межами України) країна святкує свій день народження! Вітаємо друзів, дякуємо Канаді і канадцям за приклад того, як жити гідно, у достатку, у злагоді із совістю, у гармонії з природою, у повазі всього світу і у великих успіхах. I дякуємо оркестру Церемоніальної Гвардії збройних сил Канади за цей фантастичний музичний подарунок. #HappyCanadaDay

Gepostet von Andriy Shevchenko am Sonntag, 1. Juli 2018

uain.press


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO