В продовження теми масового отруєння бджіл в с. Кульчиївці. Велике прохання до...

В продовження теми масового отруєння бджіл в с. Кульчиївці. Велике прохання до усіх, хто навіть не в темі – поширити це відео

Загрузка...

Бо ця справа стосується кожного. І я особисто, і кожен пасічник розуміють, що аграрії хочуть врожаїв, бо це їх бізнес, як і ми, пасічники, хочемо медозборів. Ми розуміємо, що для отримання врожаїв, аграрії мають обробляти свої поля. АЛЕ!!! Є чіткі правила і ЗАКОН, який чітко говорить, коли, якими дозволеними препаратами, в якій дозі, і у якій фазі розвитку рослини можна (і потрібно) її захищати від шкідників. Але ось що виходить, коли хтось плює на Закон і Правила. Люди втрачають свій бізнес, хоббі, надії ,та називайте як хочете, через невігласів, які плювали на цивілізовані правила гри. Думаю, шо такі є у кожній сфері життя чи бізнесу. Тому звертаюсь до усіх з проханням поширити дану інформацію. Я поки не називаю прізвищ. Завтра будем пробувати залучити до розслідування владу. Поліція, держспоживспілка та райветлікарня працювали з нами сьогодні до вечора, їм респект.

Gepostet von Ігор Севастьянов am Mittwoch, 6. Juni 2018

Gepostet von Ігор Севастьянов am Mittwoch, 6. Juni 2018

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO