Геннадій Ткачук: Сьогодні мав нагоду взяти участь у ІІ Всеукраїнській конференції “Культура...

Геннадій Ткачук: Сьогодні мав нагоду взяти участь у ІІ Всеукраїнській конференції “Культура та креативні індустрії – як основа розумної стратегії розвитку малої території

Загрузка...

Захід, пройшов в рамках Другого міжнародного фестивалю OPERAFEST TULCHYN-2018. До роботи конференції долучились Премьер- 
міністр України Volodymyr Groysman, Міністр культури Евген Нищук, голова Вінницької обласної держадміністрації Валерій Коровій та представники місцевого самоврядування.

Під час дискусії на тему “Економічна мозаїка України: Cultural claster UA” говорили про важливість втілення реформи децентралізації. Завдяки її реалізації наразі ми маємо платформу для відродження та розвитку різних галузей. Подібним чином ми отримали не лише нові ресурси, що дають можливість формумувати якісне середовища для життя, а й мистецької індустрії. Збереження культурної спадщини, створення сучасних артоб’єктів та популяризація нашої національної ідеї на міжнародному рівні – важливі завдання, над реалізацією яких ми працюємо.

Фото Геннадій Ткачука.

Фото Геннадій Ткачука.

Фото Геннадій Ткачука.

Фото Геннадій Ткачука.

Геннадій Ткачук


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO