Ігор Ткачук: Сьогодні долучився до роботи Міжнародного форуму Ukrainian Ports Forum 2018....

Ігор Ткачук: Сьогодні долучився до роботи Міжнародного форуму Ukrainian Ports Forum 2018. Під час заходу говорили про українські реалії, плани та перспективи розвитку

Загрузка...

Робочий день пройшов насичено та продуктивно. Сьогодні (31.05.18) долучився до роботи Міжнародного форуму Ukrainian Ports Forum 2018.

Під час заходу говорили про українські реалії, плани та перспективи розвитку. Спікерами цього дня стали Віце -прем’єр-міністр Володимир Кістіон, Міністр Інфраструктури Volodymyr Omelyan, губернатор Одещини Максим Степанов (Maksym Stepanov), очільник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс, представники міжнародних банків та стивідорних компаній, портовики.

Захід об’єднав більше 400 учасників з 23 країн світу. Основною темою для обговорення стали інфраструктурні проекти, що сприятимуть зростанню економіки України та підвищення її інвестиційної привабливості. Також спікери зупинилися на питаннях, щодо державної підтримки транспортної галузі. Друга секція форуму була присвячена альтернативним джерелам фінансування, взаємодії влади та бізнесу, особливостям інвестування в портову сферу та контейнерним перевезенням. Учасники мали змогу поділитися власним досвідом й перейняти для себе успішну модель розвитку підприємств, а також обговорити реалізацію спільних проектів.

Фото Игоря Ткачука.

Фото Игоря Ткачука.

Фото Игоря Ткачука.

Фото Игоря Ткачука.

Фото Игоря Ткачука.

Фото Игоря Ткачука.

Фото Игоря Ткачука.

Фото Игоря Ткачука.

Фото Игоря Ткачука.

Фото Игоря Ткачука.

Фото Игоря Ткачука.

Ігор Ткачук


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO