Сергій Каплін: Рабство закінчилось сьогодні!!!

Сергій Каплін: Рабство закінчилось сьогодні!!!

Загрузка...

Поїхав на підтримку машиністів депо «Кременчук». Вони вже тиждень тримають оборону, щоб не випускати на дороги несправні машини. На тутешніх залізничників вже навіть завели кримінальну справу за фактом нібито блокування колій. Тиск на тих, хто не порушує техніку безпеки, а навпаки працює за інструкцією шалений! До мене телефонують профспілковці з усіх 8 депо, які долучились до так званого «італійського страйку»- їх залякують скороченнями, правоохоронцями, але вони не збираються зупинятись, поки не виконають їхні вимоги – безпека і гідна зарплата.

Хлопці сьогодні в Кременчуці скаржились, що з роботи в локомотивах зразу відправляються на кладовище. Умови нестерпні, дожити до пенсії- нереально! Просять дати пожити і попрацювати нормально!

Примітно, що протестний рух залізничників УЗ вже підтримав залізничний цех «Криворіжсталі» – проблеми там аналогічні, тож люди стали. За ними машиністи з ГЗК, кранівники, інші цехи.

На АМКР людей вже місяць мордують в трудовому спорі і терпець вривається. Через небажання керівників йти назустріч робітникам – фактично став металургійний гігант. Доменні печі «Криворіжсталі» поставили на тихий хід, чавун і сталь не плавиться. Поруч з цим стоїть і депо «Кривий Ріг» – перевезення вантажів паралізовані.

Ми зініціювали вчора на Комітеті створення робочої групи з вирішення проблеми залізничників, ми створили «страйковий штаб» і вимагаємо конструктивного діалогу, щоб безпечно працювали люди, промисловість, перевезення, економіка, зрештою.

Без дієвого спільного органу – переговорів не буде. Люди не дозволять повисмикувати їх поодинці і надурити. Вони єдині і їх все більше.

Машиністи локомотивів фактично стали локомотивом відродження профспілкового руху по всій країні. Ми – не раби!

Фото Сергій Капліна.

Фото Сергій Капліна.

Фото Сергій Капліна.

Фото Сергій Капліна.

Фото Сергій Капліна.

Сергій Каплін


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO