На потреби родини директора: освітній скандал сколихнув Рівне

На потреби родини директора: освітній скандал сколихнув Рівне

Загрузка...

У Рівненського приватного економіко-гуманітарного та інженерного коледжу є чинна ліцензія Міносвіти, а в батьків на руках – платіжки на десятки тисяч за навчання. Проте минулого тижня три сотні студентів опинилися на вулиці.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТСН.

Приватний коледж перетворився на неконтрольований механізм викачування грошей із батьків. Кореспондент ТСН.Тиждень Сергій Гальченко отримав документи, які свідчать про мільйонні витрати директором коштів навчального закладу на себе та наближених осіб.

У вересні 2016 року батьки виявили, що на рахунку коледжу є борг в 23 тисячі гривень. “Нас у жовтні на місяць відпустили на вимушені канікули. Сказали, що на рахунку коштів немає. Коледж – банкрут. Або ми платимо знову, щоб продовжувати навчатися, або ми маємо йти”, – розповіла студентка коледжу Наталія Табачук.

Батьки, аби врятувати коледж, вдруге проплатили за навчання.

Директора Петра Тадеєва рада засновників коледжу звільнила. Серед цих засновників є місцевий економіко-гуманітарний університет на чолі з ректором Анатолієм Дем’янчуком.

Дем’янчук із іншими засновниками коледжу провів аудит і виявив досить багато фактів. Наприклад, на зарплати восьми осіб з січня до вересня витратили майже 800 тисяч гривень або половину усього фонду заробітної плати. У списку був директор Петро Тадеєв, його дружина, син та невістка. Але при цьому взимку діти не навчаються через холоднечу в аудиторіях.

Оскільки Тадеєв почав паралельно працювати директором інституту у місцевому водному університеті, а подібне суміщення заборонене, стали відбуватися дивні речі. Він сам себе звільняє за згодою сторін з посади директора коледжу, пізніше переводить себе уже звільненого на посаду директора коледжу на громадських засадах. У 2015 році він себе призначає знову на посаду директора. На такі махінації, вочевидь, навіть не звертали уваги в Міносвіти та обласній владі.

За три з половиною роки директор Петро Тадеєв наговорив по телефону на 35 тисяч гривень.

Нещодавно на порозі коледжу раптом знову з’явився Петро Тадеєв. Він переконаний, що звільнили його незаконно. Суд поновив на посаді, мовляв, підписи засновники підробили. Йому та його родині винні компенсацію у сумі 460 тисяч гривень.

Фактично грошей, які є зараз на рахунку коледжу, не вистачить, аби виплатити йому компенсацію.

Рахунки навчального закладу заморожені судом через позов старого-нового директора. Тому немає, чим платити за оренду приміщення. Фактично діти кинуті напризволяще. Міністерство освіти, яке виступило гарантом дотримання прав цих дітей, до цього часу не надіслало навіть перевірку на дотримання ліценції.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO