Вячеслав Печененко: Звертаюсь до жителів Житомирщини і через фейсбук, і через засоби...

Вячеслав Печененко: Звертаюсь до жителів Житомирщини і через фейсбук, і через засоби масової інформації

Загрузка...

Сьогодні спеціально провів брифінг): давайте разом спокійно і виважено вшануємо пам’ять полеглих у Другій світовій війні, не будемо давати приводів для конфліктів та піддаватись на провокації ворожих сил.

У разі виникнення у вас будь-яких підозр щодо можливих правопорушень або використання кимось забороненої символіки, повідомляйте про це поліцейським, які працюватимуть у місцях проведення масових заходів. Вони відповідно реагуватимуть на ситуацію і у них є повноваження для припинення порушень.

Крім близько півтисячі поліцейських у складі зовнішніх нарядів також працюватимуть додаткові слідчо-оперативні групи та групи документування, нацгвардійці, спецпризначенці, кінологи, вибухотехніки, інші служби поліції.

Загалом у ці дні ми працюватимемо у посиленому варіанті несення служби, аби жителі та гості регіону почувалися у безпеці та гідно провели і першотравневі свята та Дні пам’яті, примирення та Перемоги у Другій світовій війні.

Фото Вячеслава Печененко.

Фото Вячеслава Печененко.

Вячеслав Печененко


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO