Геннадій Ткачук: Сьогодні минає 32 роки від дня наймасштабнішої техногенної катастрофи в...

Геннадій Ткачук: Сьогодні минає 32 роки від дня наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства – вибуху на Чорнобильській атомній електростанції

Загрузка...

Ми згадуємо цю трагічну подію, вшановуємо пам’ять загиблих і померлих внаслідок цієї страшної аварії, вшановуємо подвиг героїв-ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи.

Реактор четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС викинув радіоактивні речовини на північну частину України, а також Білорусь, Прибалтику, Польщу, Швецію, Фінляндію і цілий ряд інших країн. Потужність вибуху порівнюють з трьома сотнями Хіросім. Ця аварія – найбільша за всю історію ядерної енергетики як за кількістю постраждалих від її наслідків, так і за економічною шкодою.

Мільйони гектарів забруднених радіацією земель, лісів та водойм, втрата здоров’я сотень тисяч людей, численні людські жертви та зруйновані долі – все це, здається, мало б бути переконливим доказом того, що мова про безпеку атомної енергетики – не більше як міф, який може надто дорого коштувати всьому людству.

Аварія на Чорнобильській АЕС, а також інші техногенні катастрофи, пов’язані з атомною енергетикою, мають стати для всього світу безцінним уроком та черговим нагадуванням про те, що людство несе велику відповідальність за збереження нашої планети та її населення.

Геннадій Ткачук


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO