Країна шукає своїх розслідувачів. Стань творцем нової системи. На тебе чекає конкурсна...

Країна шукає своїх розслідувачів. Стань творцем нової системи. На тебе чекає конкурсна комісія ДБР!

Загрузка...

Державне бюро розслідувань продовжує до 3 травня прийом документів від кандидатів на 219 посад центрального апарату Бюро та водночас зменшує кваліфікаційні вимоги на деякі з них.

«Станом на 11 квітня ми отримали документи орієнтовно від 700 кандидатів. Ще частина документів буде надходити поштою. Водночас, цього недостатньо для справжнього конкурсного відбору, а ми зацікавлені, щоб він відбувся. Нам не потрібен формальний конкурс», – зазначив Директор Бюро Роман Труба.

Він повідомив, що конкурсна комісія звернулася з пропозицією продовжити термін прийому документів та водночас зменшити кваліфікаційні вимоги для кандидатів на окремі посади, що дозволить взяти участь у конкурсі більшої кількості людей.

Зокрема зменшено мінімальний досвід роботи з п’яти до трьох років для кандидатів, які хочуть стати слідчими ДБР, а зараз працюють на цих посадах в прокуратурі та інших органах державної влади (категорії «а» та «б»).

Також змінено кваліфікаційні вимоги для деяких спеціалістів відділу організаційно-адміністративного та аналітичного забезпечення, управління режимно-секретної роботи та захисту інформації, управління міжнародного-правового співробітництва, відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ, управління правового забезпечення, відділу внутрішнього аудиту, управління кадрової роботи та державної служби, управління планово-фінансової діяльності, обліку, звітності.

«Звертаюсь до молодих спеціалістів – у вас є можливість взяти участь у створенні нового правоохоронного органу виключно завдяки своїм знанням та вмінням. Використайте цей шанс», – додав Роман Труба.

«Сьогодні кожен талановитий фахівець отримав можливість стати частиною команди, яка має на меті докорінно змінити застарілу систему правоохоронних органів. Державне бюро розслідувань стане зразковим саме завдяки залученню найкращих серед найкращих, а тому ми звертаємось до наших співвітчизників — включайтесь в роботу, подавайте документи на конкурс, допоможіть нам досягнути поставлної мети, ставайте частиною нашої команди!», – наголосив голова конкурсної комісії №1 Руслан Бірюков.

Перелік посад та кваліфікаційні вимоги доступні за посиланням.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO