Ігор Ткачук: Потужна мережа відділень Укрпошти, запорука успіху та взаємодіі з партнерами

Ігор Ткачук: Потужна мережа відділень Укрпошти, запорука успіху та взаємодіі з партнерами

Загрузка...

Продовжуючи орієнтацію на клієнта, Укрпошта розширює спектр послуг, які можна отримати у відділеннях поштового зв’язку. Національний оператор поштового зв’язку України розпочав приймання платежів з торговельною виручкою, – йдеться на офіційному сайті Укрпошти.

– Для Укрпошти, як для підприємства, що дбає про якість надання послуг, дуже важливо забезпечити комфортну співпрацю з корпоративними клієнтами, – зазначає в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Ми прагнемо створити для клієнта найоптимальніші умови та стати для нього ще кращими. Розгалужена мережа відділень Укрпошти та високий сервіс надання послуг сприятимуть взаємовигідному партнерству національного оператора з представниками бізнесу.

Відтепер, завітавши до найближчого відділення Укрпошти, представник юридичної особи може зручно перерахувати отриману виручку на рахунок компанії – юридичної особи. Завдяки присутності Укрпошти у найвіддаленіших куточках України та вигідному місцерозташуванню поштових відділень, процедура зарахування коштів через національного оператора є комфортною та безпечною.

Приймання платежів з торговельною виручкою на рахунок юридичних осіб здійснюється Укрпоштою на договірних умовах, зокрема на основі договору-доручення. Обов’язковою умовою укладання таких договорів є встановлення графіку подання до відділень Укрпошти платежів з торговельною виручкою.

На приймання платежів з торговельною виручкою Укрпоштою встановлено доступні тарифи, детальніше з якими можна ознайомитись на сайті підприємства. Розмір винагороди, яку сплачуватиме одержувач коштів за здійснення приймання платежів, визначатиметься умовами договору, з урахуванням даних про орієнтовні обсяги та суми платежів.

Окрім платежів з торговельною виручкою, у відділеннях Укрпошти на рахунок юридичних осіб здійснюється приймання платежів з комунальними платежами, податками тощо.

– See more at: http://ilikenews.com/article/igor-tkachuk-rozgaluzhena-merezha-viddilen-ukrposhti-ta-visokiy-servis-nadannya-poslug#sthash.kJoDOd30.nfqDw05B.dpuf