Тисячі фермерів вимагають від Сергія Тігіпка не знищувати аграрний сектор

Тисячі фермерів вимагають від Сергія Тігіпка не знищувати аграрний сектор

Загрузка...

Держава опинилася під загрозою кризи сільського господарства.

Про це заявили українські фермери. За їхніми словами, колишній народний депутат, бізнесмен Сергій Тігіпко зриває посівну кампанію, яка саме набирає обертів в Україні. Як зазначили представники агросектору, компанія екс-нардепа АТ «ТАСКОМБАНК» взяла їх «у заручники», адже  вирішила лишити банкрутами ТОВ «Імперія-Агро», де фермери вже закупили товар.

Як зазначило керівництво компанії, банк Сергія Тігіпка намагається привласнити це підприємство, а разом з ним і оплачений фермерами товар.

«Подібні дії банку призведуть до колапсу. За 10 років керування компанією один із головних принципів нашої роботи був захист інтересів клієнтів. Зараз ТАС банк зриває посівну, бо хоче через фіктивні фірми відібрати у нас компанію і лишити фермерів без товару», зазначають фахівці Імперії-Агро

За їх словами, під виглядом допомоги компанії «Імперія-Агро» у вирішенні деяких фінансових питань, керівництво групи ТАС здійснює спроби заволодіння активами компанії, захоплення складських приміщень. Вони використовують при цьому кілька способів. Зокрема, всі переговори проводили починаючи в день і далі вночі до самого ранку аби ті у стані афекту від втоми переписали її на підставну компанію Тігіпка під назвою «Творець».

Ще один спосіб – рейдерське захоплення. Таку спробу представники Сергія Тігіпка здійснили 30 березня цього року, залучивши «тітушок». Співробітники «Імперія-Агро» за допомогою правоохоронних органів напад відбили. Було затримано кілька чоловік, наразі їх особи встановлюються.

На думку керівництва ТОВ «Імперія-Агро», задуманий план Тігіпка полягає не тільки в тому, щоб забрати товар на складах, оскільки посадові особи банку пропонують видати кредити аграрникам, які не отримали товар на складах, під заставу активів у вигляді права оренди землі, що в майбутньому може призвести до переходу такої оренди на підконтрольні компанії Сергія Тігіпка.

Нині «Таскомбанк» повністю блокує роботу компанії, фактично робить все, щоб забрати всі активи, і головне – товарні запаси, що належать клієнтам, залишиви фермерів ні з чим. До того ж, представники банку Тігіпка дезінформують контрагентів ТОВ «Імперія-Агро».

«Наразі співробітники банку обдзвонюють клієнтів «Імперія-Агро», щоб дезінформувати та запевнити, що відтепер наші клієнти є боржниками структури ТАС. Це є неправдою! Просимо всіх, кому додзвонилися співробітники банку або особи, які представляються співробітниками банку, не вірити отриманій інформації. Всю достовірну інформацію можна отримати тільки від співробітників компанії «Імперія-Агро» та з офіційних звернень керівництва компанії»,  — коментують в компанії.

2 квітня 2018 року відбулися переговори між двома структурами – банком та агрокомпанією, під час яких погодили подальші дії, які мали б сприяти вирішенню ситуації і не зривати посівну в Україні. Але представники АТ «ТАСКОМБАНКУ» згодом передумали сприяти взаємовигідному вирішенню проблеми.

Не дивлячись ні на що, банк, без погодження зі своїм клієнтом ТОВ «Імперія-Агро» у супереч підписаним угодам, безпідставно списав з рахунків компанії більше 21млн гривень, та близько 890 тис доларів США. А що на це відповість НБУ?

Також банк продовжує діяти цинічно, блокуючи навіть соціальні кошти спрямовані фахівцями підприємства на картки співробітників компаніїї.

Тому керівництво ТОВ «Імперія-Агро» звернулося до правоохоронних органів з проханням втрутитись у ситуацію та зупинити це беззаконня зі зриву посівної кампанії в Україні.

vse.media


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO