СЕРГІЙ КАПЛІН: АДМІНІСТРАЦІЯ “КРИВОРІЖСТАЛІ” ПОВНІСТЮ ІГНОРУЄ ДІАЛОГ З КОЛЕКТИВОМ

СЕРГІЙ КАПЛІН: АДМІНІСТРАЦІЯ “КРИВОРІЖСТАЛІ” ПОВНІСТЮ ІГНОРУЄ ДІАЛОГ З КОЛЕКТИВОМ

Загрузка...

Роботодавець на “Криворіжсталі” відверто провокує страйк.

Сьогодні представники органу уповноваженого представляти найманих працівників повезли рішення про входження в трудовий спір в Дніпро в Нацслужбу посередництва та примирення. Однак наввипередки з ними туди поїхала і представниця адміністрації комбінату. із запереченням.

Це все для затягування часу! Тепер замість трьох днів НСПП тиждень перевірятиме кожен підпис працівників. Хоча свої вимоги ці люди вже підписали кров’ю – від приватизації на підприємстві загинула 41 людина.Тільки в березні – два нещасних випадки. Один – летальний.

В конвертерному цеху, де тільки місяць тому загинув робітник, люди відмовляються працювати – пишуть заяви про те, що їхні робочі місця небезпечні.

Однак представники металургійного магната і олігарха Міттала повністю ігнорують діалог. Вони готові в судах і по інстанціях тягнути час, аби тільки не дати людям безпеку і гідну зарплатню.

Завтра на Комітеті соцполітики попрацюємо на вирішенням проблем “АрселорМіттал Кривий Ріг”. Викликали Лакшмі Міттала – чекаємо!

Сергій Каплін


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO