А в цей час активісти пікетують концерт Полякової

А в цей час активісти пікетують концерт Полякової

Загрузка...

Непогано влаштувалася народний депутат України Наталія Королевська. Її бізнес на окупованих територіях не просто перебуває під пильним контролем лідерів бойовиків.

Вони доглядають, охороняють його і допомагають розвивати. Цікаво, скільки коштують послуги Пасечника як аніматора? Чи впливовий московський брат Королевської порішав його з Лубянкою на дурняк?

Я вже не кажу про “Укрспецмет”, підприємство чоловіка Королевської, також депутата, який процвітає під окупованим Красним Лучем, і про нелегальний вугільний бізнес також не згадую, бо це вже робив Денис Казанский.

Перевірка фінансування Королевською бойовиків, яку проводила Генпрокуратура у 2015-му, закінчилася так само, як закінчилися всі аналогічні перевірки: злодії – в парламенті, Ярема – в шоколаді.

Ось вже чотири роки Королевська заробляє на окупованих територіях гроші, за які купує голоси на неокупованих. І працює цей порочний механізм набагато ефективніше, ніж всі горезвісні рішучі реформи разом.

Sergii Ivanov


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO