Київенерго, а з ним і ДТЕК – це греб@не дно

Київенерго, а з ним і ДТЕК – це греб@не дно

Загрузка...

Це мразотне дніще, це Карфаген, який має бути знищеним, а його залишки посипані сіллю, щоб там ще сто років нічого не росло.

Нараховують як хочуть. От тупо тобі приходить рахунок, а там якийсь йоб@ний перерахунок, сума від балди вписана, ще якась ху#ня. Ти такий, ого, треба розібратися.

Час очікування на гарячій лінії – година. Тупо так і кажуть. Йоб@на година, на телефоні висіти.

Записатися в центр обслуговування – тільки через місяць, бо всі дати до того вже забиті.

Приходиш – а там йоб@не пекло, останній день Помпеї. Звалище людьских тіл, крики, скандали, хтось кричить “Сестра, морфію”, когось виносять, хтось скубеться, хтось тихо конає у куточку.

В цій ситуації дуже шкода пенсіонерів, частіше бабусь, інколи дідусів, які завжди перші платять, дуже відповідально, ходять з теками з рахунками за всі 50 років, і взагалі в цьому плані молодці. Але вони повинні регулярно проходити через це пекло. Why? Cause fuck you, that’s why.

І дивишся на це все, а потім читаєш, що десчь у Канаді чувак стартап зробив – прогу, яка у реальному часі шукає постачальника електроенергії з найнижчим тарифом на даний час, і автоматитчно тебе на нього перемикає, щоб ти як цивілізована людина міг зекономити. Потім знову на Київенерго дивишся. І розумієш різрницю між Канадою та Україною, де курва Рудий Тарган заправляє всім, як той хом’як пхає активи, гроші, політиків в свою горлянку та за щоку, аж доки харя не лусне.

А тепер конструктив. Як я зрозумію, що Україна нарешті перейшла з ери феодалізу у щось більш сучасне:

– Коли у нас на енергоринку буде двадцять різних компаній. Буде реальна конкуренція, а не йобаний мєждусобойчік з одним рудим чмом та його мінйонами.

– Коли у нас питання договорів, уточнення рахунків тощо можна буде вирішити за годину максимум, і бажано в онлайні.

– Коли Гудок заїде на кічу, де йому і місце.

– Коли у нас кожен будинок матиме на даху сонячні панелі, коли по країні будуть стояти вітряки, коли ми нарешті почнемо троха дбати про екологію.

Це поки все. Але хуй мені з такими мріями.

П.С. Оце так у мене бобмить. А те що було вчора, про Олєжку та чатовку – це мені було смішно. Капіш? Отак як тут – бомбить, а отак як вчора – це просто веселюся.

Антон Ходза


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO