БАНДИТСЬКИЙ ДРОГОБИЧ

БАНДИТСЬКИЙ ДРОГОБИЧ

Загрузка...

(Це все відбувалося в дворі поруч з поліцією).15 хвилин тому відбувся замах на життя громадського активіста Василя Дмитришина, який бореться з незаконною вирубкою наших лісів. 

БАНДИТСЬКИЙ ДРОГОБИЧ(Це все відбувалося в дворі поруч з поліцією).15 хвилин тому відбувся замах на життя громадського активіста Василя Дмитришина, який бореться з незаконною вирубкою наших лісів. Двоє невідомих тітушок напали на нього та побили арматурою. Василь відстрілюючись вирвався і за допомогою небайдужого мешканця будинку (у дворі, якого відбувся напад) затримав одного з тітушок. Нагадаю, що вчора на зустрічі з Олегом Синюткою в Дрогобицькій РДА Василь пообіцяв губернатору особисто надати документальні докази крадіжки лісу.

Posted by Василь Дзиндзюра on Freitag, 2. März 2018

Двоє невідомих тітушок напали на нього та побили арматурою. Василь відстрілюючись вирвався і за допомогою небайдужого мешканця будинку (у дворі, якого відбувся напад) затримав одного з тітушок.

Нагадаю, що вчора на зустрічі з Олегом Синюткою в Дрогобицькій РДА Василь пообіцяв губернатору особисто надати документальні докази крадіжки лісу.

Василь Дзиндзюра


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO