Заява Президента Національної Федерації бодібілдингу України щодо наклепів на його адресу. Ніж...

Заява Президента Національної Федерації бодібілдингу України щодо наклепів на його адресу. Ніж від друзів – це дуже боляче, але ми витримаємо удар!

Загрузка...

Ніж від друзів – це дуже боляче, але ми витримаємо удар!

Я, Делієв Ігор Анатолійович, Президент з 2008 року Національної федерації бодібілдингу України, відверто заявляю, що поширені в інтернеті матеріли, які дискредитують мене та мою сім’ю, є частиною продуманої акції задля рейдерського захоплення Федерації. Для мене така спроба рейдерства стала дуже болісною, адже я ніколи не чекав подібного вчинку від тих людей, яких вважав близькими друзями, з якими тривалий час працював у Федерації, від людей, з яким ділився усім і навіть дахом над головою. Я стояв біля витоків цієї Федерації. Вірою і правдою, покладаючи усі сили і здоров’я, розвивав бодібілдинг як вид спорту в нашій країні і на світовому рівні. І нам є, чим пишатися. Наші спортсмени  досягли неабияких висот на міжнародній арені і продовжують підкорювати світ.

Розгорнув рейдерську кампанію Сергій Панадій, який досі підписується першим віце-президентом Національної федерації бодібілдингу України, хоча офіційно оголосив про відмову обіймати цю посаду. Висунуті ним претензії Президенту Федерації щодо отримання спортсменами та тренерами бюджетних винагород є безпідставними, оскільки Федерація діє лише в рамках закону. Зокрема, за результатами Чемпіонатів Європи та cвіту, що включені Міністерством молоді та спорту до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, згідно із постановою КМУ від 04.02.2016 №91 «Про заохочення спортсменів та тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту», спортсмени, які посіли перше -третє місця на таких змаганнях та тренери, які брали участь безпосередню участь у підготовці таких спортсменів до змагань, мають право на грошові винагороди. Навпаки, це С. Панадій порушує закон, адже в обхід статуту Федерації планує зібрати конференцію задля вирішення власних потреб.

Рейдерство у сучасній Україні є тим лакмусовим папірцем, який наочно демонструє недоліки та корупційну складову всіх гілок влади. Відчуваючи безкарність, рейдерські угруповання стають все більш професійними компаніями, що діють на замовлення. Саме тому, рейдерство в умовах становлення економіки країни, що перебуває в умовах кризи, є ще одним підривним елементом стабільності.

Коли з рейдерством стикаються ті, хто займається соціально-виховною сферою, що направлена виключно на турботу про майбутнє країни, опікуючись здоров’ям, – це вже злочин проти нації загалом. Бездіяльність деяких гілок влади та необачність дій таких структур, які сповнені жагою наживи, на жаль, ще раз демонструє, що ані спортсмени, ані федерації, що мають високі оцінка у світових рейтингах.

Тому ми звертатимемося до правоохоронних органів та керівництва держави з проханням з’ясувати цю ганебну для вітчизняного спорту ситуацію. До спільноти у нас єдине прохання – не звертайте увагу на провокації! А їх, щось мені підказує, буде чимало з боку моїх «псевдодрузів». Зокрема, вони планують зібрати прес-конференцію для представників ЗМІ заради поширення неправдивої інформації. Крім того, активно використовують соціальні мережі задля «викиду» вигаданих компроматів.

Це дійсно ніж у спину від найближчих людей, але я переконаний: ми вистоїмо і зробимо ще чимало для України і задля досягнень наших спортсменів у світі.

Наразі Національна федерація бодібілдингу України працює у штатному  режимі. Усі правові документи Федерації перебувають у розпорядженні Федерації. Із запитаннями звертайтеся за вказаними на сайті контактами.   


ЛИСТ-РОЗ’ЯСНЕННЯ

Щодо отримання спортсменами та тренерами бюджетних грошових винагород за результатами офіційних змагань Чемпіонатів Європи та світу та відшкодування окремих статей витрат на такі змагання 

З метою отримання права бюджетного відшкодування деяких окремих статей витрат участі спортсменів та офіційних делегатів в міжнародних змаганнях: Чемпіонати Європи та світу, що включені до Єдиного Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, Мінмолодьспорту затверджує склад збірної команди, яка відряджається з урахуванням такого відшкодування, та окремий склад збірної, що відряджається за позабюджетні (власні) кошти.

Спочатку, склад збірної команди з бодібілдингу формується на основі наданих обласними президентами списків до Тренерського комітету Федерації у встановлені Мінмолодьспорту строки у кінці поточного року на наступний. Такий склад включає наступну інформацію: ПІБ спортсменів, рік народження, категорія, в якій виступають спортсмени, ПІБ тренера тощо. Склад збірної є лімітованим, та крім того враховує інформацію про досягнення спортсменів поточного року з планами на наступний. У разі, якщо обласні президенти Федерацій не подадуть такі списки на прохання Тренерського комітету Федерації,   на жаль, відповідні спортсмени з областей України із високими спортивними результатами просто можуть бути невключеними до її складу.

Безумовно, в продовж року законодавча база дозволяє вносити зміни до складу збірної, – видаляти чи додавати спортсменів. АЛЕ у встановлені Мінмолодьспорту стислі строки до початку міжнародних змагань: Чемпіонату Європи чи Чемпіонату світу та з урахуванням строків подачі офіційних заявок від Федерації до оргкомітетів IFBB, що проводять ці змагання. Враховуючи специфіку виду спорту, зокрема готовність форми та виступу спортсменів, відбір здійснюється в дати максимально наближені до міжнародних стартів – найчастіше Кубок та Чемпіонат Києва. Таке рішення було неодноразово обговореним та прийнятим як на засіданнях, так і в групі соціальної мережі Виконавчого Комітету Федерації протягом декількох сезонів. Як визначалось вище, згідно із особливостями виду спорту, у деяких випадках, у разі, якщо спортсмени, що не були раніше включені до складу збірної, але змогли довести до Тренерського комітету, що їх форма та виступ будуть гідними виступу на міжнародних змаганнях як Чемпіонати Європи та Світу, такі спортсмени можуть бути включені до складу збірної за наявністю вільних місць чи замість тих, хто зійшов зі стартів раніше. На таких спортсменів бюджетне фінансування неможливе.

Тобто, якщо спортсмен з будь-яких причин був включений до складу збірної команди з правом виступу на змаганнях згідно із заявки до оргкомітету IFBB, після підписання Наказу про фінансове та матеріально-технічне забезпечення участі офіційної делегації національної збірної команди, такий спортсмен не має права претендувати на будь-які фінансові відшкодування від держави, включаючи винагороди.

Бюджетне фінансування надається виключно після надання звіту про поїздку. Таблиця відшкодування окремих статей витрат, включаючи відшкодування витрат спортсменів-призерів (1, 2, 3 місця на Чемпіонатах Європи та світу) на авіа білети, рішення за яким було затверджено на засіданні Виконавчого Комітету, наведена нижче.

За результатами Чемпіонатів Європи та світу, що включені Мінмолодьспорту до Єдинго календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, згідно із Постановою КМУ від 04.02.2016 №91 «Про заохочення спортсменів та тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту», спортсмени, що посіли перше – третє місця на таких змаганнях та тренери, які брали безпосередню участь у підготовці таких спортсменів до змагань, мають право на грошові винагороди.

(Постанова КМУ від 04.02.2016 №91 додається до цього Листа-роз’яснення).

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/91-2016-%D0%BF

Федерація надає клопотання до Мінмолодьспорту про виплату таких винагород згідно із Порядком виплати винагород спортсменам і тренерам з олімпійських та неолімпійських видів спорту на основі офіційних Протоколів змагань, наданих оргкомітетом IFBB, та Наказом Мінмолодьспорту про склад офіційної делегації національної збірної команди на відповідні змагання. Тренери, що безпосередньо брали участь у підготовці таких спортсменів-призерів, вказуються в даному клопотанні із усної чи письмової заяви таких спортсменів виключно зі складу офіційної делегації згідно із Наказом Мінмолодьспорту про склад такої офіційної делегації.

На основі зазначених документів Мінмолодьспорту надає Наказ про виплату грошових винагород спортсменам-переможцям, призерам відповідних Чемпіонатів Європи та Світу та їх тренерам. Категорія майстрів (ветеранів) не заохочується зовсім.

Виплати здійснюються у Державній установі «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» виключно особисто при наявності документа, що підтверджує особу, або за нотаріальним дорученням у встановлені закладом дні.

Якщо з будь-яких причин нараховані винагороди не отримані за встановленим графіком,  вони переходять на депонент. На сьогоднішній день для отримання винагороди, особа має відкрити картку в Приватбанку під зарплатний проект управління «Укрспортзабезпечення» код 03767831.  Реквізити рахунку (фото чи сканкопія) надіслати на адресу куратора виду спорту у Мінмолодьспорту на електронну адресу: [email protected]

За період 2013 – 2017 роки у Мінмолодьспорту обліковується близько 40 осіб, що й досі не отримали свої грошові винагороди.

Постанова Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2016 р. № 91 “Про заохочення спортсменів і тренерів з олімпійських та неолімпійських видів спорту”  

НФБУ


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO