Керівництво Великоновосілківської районної адміністрації втілило в життя нове НОУ ХАУ. Як казав...

Керівництво Великоновосілківської районної адміністрації втілило в життя нове НОУ ХАУ. Як казав відомий актор ” Да здравствует разум да згинет МАРАЗМ”

Загрузка...

Що шановні земляки, мешканці Донецької області та особливо Великоновосілківського району. У нас стає все веселіше і веселіше. Наше керівництво районної адміністрації втілило в життя нове НОУ ХАУ.

Керівництво Адміністрації вирішило зробити як вони назвали ” Публічний звіт про свою роботу за 2017 рік”. Як казав відомий актор ” Да здравствует разум да згинет МАРАЗМ”. Тількі в нашому випадку все навпаки. Публічний звіт перед адміністрацією яку сам же і очолює, це що???? Не в сільськіх Радах, не на громадських зборах, не на підприємствах, не в місцевій газеті, а перед працівниками Великоновосілківської Районної Адміністрації.

ГЕНІАЛЬНИЙ ВИНАХІД. Я гадаю можновладцям РДА треба як можна скоріше цей винахід запатентувати.)))

А якщо серйозно то я не розумію чому на мене ображаються очільники Великоновосілківської РДА. Я висвітлюю тількі те що вони роблять, а скоріше що нічого не роблять. Знову профанація, знову позування на фото, знову привласнення собі справ до яких РДА не має ніякого стосунку.

Брехня, брехня, брехня.

Земляки (Я ні в якому разі не хочу образити звичайних працівників Адміністрації). Я знаю який на них іде тиск. Я знаю що половина з них ненавидить свого керівника, але вони вимушені сидіти і слухати цю маячню тому що в Великій Новосілці працювати ніде. Ось і терплять. Але друзі погляньте як ці люди ” зацікавлено”))) слухають.

Чим далі в ліс тим більше дров. Прийде час коли звітувати доведеться перед дзеркалом. Така дійсність. Оцініть маштаб звіту. Біда в районі.

Алексей Ляшенко


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO