Роман Давиденко: Може комусь цікаво, як моя боротьба за поновлення на посаді...

Роман Давиденко: Може комусь цікаво, як моя боротьба за поновлення на посаді в Укрпошті? Доповідаю

Роман Давиденко
Загрузка...

Доповідаю. Я спеціально пішов у відпустку, щоби поїхати з Одеси у Київ, в судове засідання. 
Боротьба моя принципова і це тест судової системи на засади справедливості та ставлення до людини.

Шоби не тішило ворогів, я не писав за першу інстанцію, яку програв. За суддю Шевченківського суду – Піхур, яка розглянула мою заяву за одне засідання за 15 хвилин і винесла рішення, про відмову, не задовольнивши жодного з моїх клопотань.

Фото Романа Дмитриевич Давиденко.

Про витребування довідки про дохід, та цієї ганьби, що писав мені Смілянський. За що суддя Піхур має провадження у Вищий Раді Правосудля, в яке я не вірю, як і в апеляційний суд м. Києва, де було сьогодні засідання.

Засідання почалось з запізненням на годину і знову ж таки, те що мені писав у Фейсбуці Смілянський не долучили, хоча я здав з заявою у канцелярію, канцелярія передала судді, мені суд у засіданні повернув і повторно заявив клопотання про приєднання.

Фото Романа Дмитриевич Давиденко.

Ні в яку. Суд не бачить, що це не скорочення, це не звільнення. Це РОЗПРАВА!
Добре.

Але, суд зобов’язав відповідача надати наказ на звільнення якого не було у справі, та разрахунок зарплати. Питання, як Піхур на першій це проігнорувала.

На що юрист Укрпошти дуже сперечався і обурювався і йому на підвищених тонах суддя в десяте запропонувала це надати у наступне засідання, яке призначене на 20.03.2018 на 10.15. Цей юрист просив рішення, стосовно витребування довідки та наказу, на шо суд сказав, що це його справа надавати докази, а не моя. Чим розтроїв тонку психіку представника. Бо йому, з його слів, нічого без документу не дадуть.

Смілянський, знаю, що це читаєш, так, таке суд запропонував, підтверджую. І твоя справа надавати чи ні. Мені фіолетово.

Я спочатку подумав, що не треба мені їх стягнення та компенсації, але зі згодом, всі гроші, що суд якщо призначить мені, перерахую на рахунок онкохворої дитини. Скільки це не було. У суд як не вірив так і не вірю.

Боротьба триває!

І ще… Щоби знати які прийшли у суд фахівці, почитайте повістку про якийсь Святошинський суд і моя справа у переліку справ не було, я її взнавав через інформбюро, що у холлі суду.

Судова реформа….. Слів нема.

Роман Дмитриевич Давиденко


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO