Це автомобіль Максима Копинця. Максим – молодий прокурор у Жидачеві який під...

Це автомобіль Максима Копинця. Максим – молодий прокурор у Жидачеві який під дією алкоголю уявив себе пілотом літака

Загрузка...

Це автомобіль Максима Копинця.

Максим – молодий прокурор у Жидачеві. Максим не знає правил дорожнього руху або ж плює на них з високої гірки. Кілька місяців тому Максим в робочий час, хильнувши зайвого градусу, уявив, що його Ауді – це літак. І пішов в піке. Щоправда, опинилось двотонне Ауді Максима не у хмарах, а на сміттєвих баках, а на спідометрі заклинило 170 км/ год. Це вже Максимкове третє ДТП, і він порушник ПДР зі стажем.

Фото Уляны Андрійчук.

Фото Уляны Андрійчук.

Фото Уляны Андрійчук.

Фото Уляны Андрійчук.

Чудом виживши у жахливій аварії, Максим продовжує їздити за кермом. І ніхто із нас не може тепер бути впевненим у тому, що завтра Максимові не захочеться політати знову, але вже по наших головах. Забрати водійські права у прокурора не посмів ніхто, і зараз він спокійно їздить знову.

Більше того – пішов по службових щаблях в область. Кругова порука в органах важливіша, ніж Конституція України і за «свого» ті чорні ворони заклюють будь-якого законослухняного українця.

Зате прокурор посмів заперечити свою вину і тепер доводить, що за кермом був не він, а його пасажирка – жінка, котра ніколи раніше не водила авто… І справа іде по бороді, плювавши на всі цінності і справедливість.

Не будь, як Максим. Максим боягуз,який живе в «законі».

П.С. ДТП трапилась 15 вересня 2017 року о 12:30

Уляна Андрійчук


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO