У Львові всі пасажири вийшли з маршрутки, бо водій відмовився везти пенсіонера...

У Львові всі пасажири вийшли з маршрутки, бо водій відмовився везти пенсіонера за півціни

Загрузка...

Вчора, 19 лютого, у Львові, на вулиці Пасічній, пасажири забрали гроші за проїзд та вийшли із маршрутки №50, бо водій відмовився везти пенсіонера, який оплатив лише половину вартості проїзду, на підставі того, що це не комунальний транспорт.

Про це очевидці інциденту повідомляють у мережі, передає Вголос.

«Водій відмовився їхати через те, що пасажир пенсійного віку оплатив половину вартості проїзду, на підставі того, що це не комунальний транспорт», – зазначає свідок.

Посилаючись на законодавство, відповідно до якого перевізник не має права вимагати у пасажирів грошей за проїзд при пред’явленні пенсійного посвідчення, всі пасажири покинули транспортний засіб і забрали кошти.

«Дуже сильно б хотілось, щоб як і перевізники так і міська влада, ввійшли в положення простих мешканців (пенсіонерів і людей інвалідів та ін.). Будьте лояльні, нам жити в цьому місті та користуватись послугами міського транспорту приходиться більшості людей», – пише автор запису.

lviv1256.com


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO