В Гостомелі відбувся перший бізнес-форум

В Гостомелі відбувся перший бізнес-форум

Загрузка...

1 лютого відбувся перший Гостомельський бізнес-форум на тему: «Децентралізація: Що принесе місцевому бізнесу створення Гостомельської ОТГ».

Захід відбувся під патронатом Гостомельського селищного голови Юрія Прилипка. До культурно – розважального комплексу селища прибуло багато представників бізнесу, підприємців, управлінців, експертів, громадських активістів, представників преси. Модераторами заходу виступили  Руслан Рохов та координатор Агенції розвитку Гостомеля Ростислав Скуратівський.

Відкриваючи форум Юрій Прилипко зазначив: «Мені надзвичайно приємно,  що тема нових можливостей для бізнесу  від створення Гостомельської ОТГ зібрала таке велике коло зацікавлених осіб. Нарешті, на четвертому році децентралізації,  ми можемо в голос, і публічно,  говорити про амбіцію створити об’єднану територіальну громаду.  І я це не кажу тому,  що бюджет громади зможе сягати до 400 млн. грн. на рік, і ми зможемо зробити для громади більше, а тому  – що ми отримаємо нарешті повноцінне місцеве самоврядування, де ми разом з вами самостійно вирішуватимемо як нам розвиватися, і яким чином розпоряджатися спільними ресурсами».

Перша сесія форуму мала назву: Глобальні можливості для розвитку економіки Гостомельської ОТГ». Першим виступив заступник Міністра інфраструктури Віктор Довгань. «Мені приємно бути запрошеним на цей форум. Влада Гостомеля розуміє і цінить ту роль, яку відіграє розвиток економіки незалежно від форм власності. Вам можна сказати пощастило, що ви маєте таке вдале розміщення біля столиці і перспективи транспортної інфраструктури», – сказав Віктор Довгань.

Він зазначив, що потрібна робота по капітальному оновленню доріг, які ведуть до аеропорту. Також, потрібно вивчити питання запуску до аеропорту приміських потягів по наявним залізничним рейкам.Далі заступник Міністра зупинився на питання побудови нової кільцевої дороги, яка має вирішити багато питань розвантаження автомагістралей біля столиці.

У своїх виступах директор ТОВ «Green goldіn group» Сергій Завгороднюк та виконавчий директор ПАТ «Слобожанська будівельна кераміка» Равіль Інилієв розповіли про очолюваний ними бізнес, що вони чекають від подальших змін в плані децентралізації та співпраці з владою та громадою. Обидва підприємства працюють і нарощують об’єми виробництва, змогли згуртувати працелюбні колективи працівників, розширюють ринки збуту продукції.

Про роботу аеропорту та можливості створення лоукосту в Гостомелі, розповів радник президента ДП “Антонов”, Герой України Олександр Галуненко.

Як відомо, зараз триває процес зміни адміністративного підпорядкування, він включає в себе перехід Гостомеля до Києво-Святошинського району.Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова відзначила, що в межах Гостомельської ОТГ працюють потужні та успішні підприємства, є діалог бізнесу та влади.

За ії словами, слід завжди пам’ятати, що за ту або іншу громаду ніхто не зробить роботу, окрім неї самої.
Також, учасників форуму привітав Київський міський голова у (1990-1994 роках) Іван Салій.

Друга сесія форуму була присвячена темі: Взаємодія влади-бізнес-громада: де шукати синергію для процвітання? В рамках сесії представники Київщини розповіли про власний досвід спільної взаємодії на користь громади.

Своїм досвідом та бачення подальшої роботи поділилися Бобрицький сільський голова Олександр Король, громадська активістка Катерина Балан (с. Бобриця) та директор Агенції «Спільні зусилля» Назарій Атаманчук (м. Біла Церква).

Директор Агенції розвитку Гостомеля Надія Дудник у своєму виступі поділилася своїм баченням роботи щодо змін, запровадження стратегії нового бачення Гостомеля та об’єднаної територіальної громади.

Далі для учасників було запропоновано два ворк-шопи на тему «Спільна візія Гостомельської ОТГ» та «Стратегія стейк-холдерів». В цих ворк-шопах кожен з учасників долучився до роботи над тим, яким він хотів би бачити Гостомель через уявні три роки, своє місце та роботу над змінами.

Гарний приклад діалогу між владою, бізнесом та громадою в рамках бізнес-форуму відбувся 1 лютого в Гостомелі.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO