Хто вони – чиновники, які хочуть отримати хабар, від цієї “оборудки”? Чи...

Хто вони – чиновники, які хочуть отримати хабар, від цієї “оборудки”? Чи бізнесмени, які заради свого збагачення не переймаються долею сотень дітей?

Загрузка...

Приїжджаючи до Житомира в депутатських чи бізнес справах, інколи заходжу до львівської майстерні шоколаду, аби випити філіжанку кави. Сьогодні також завітав до кафе, де випадково почув розмову за сусідним столиком.

Чому саме вона привернула увагу?

Річ у тім, що у Житомирській області хочуть провести пілотний проект з інклюзивної освіти з подальшою оптимізацією інтернатних закладів (закриттям). Куратором цього проекту є пані Порошенко.

Так ось, “сусідній столик” – чоловік та дві жінки, гаряче обговорювали бізнес-план, як мені здалося, на рахунок кмитівського будинку- інтернату, який знаходиться у зручному місці. Там є гарне озеро, отже гарна “замануха” для туристів, бо це колишній панський маєток.

Тому я, як обласний депутат, постійно слідкую та тримаю під контролем цю ситуацію з так званою оптимізацією, як журналіст, як просто людина, якій не байдужа доля дітей, яких хочуть виселити з інтернатів, мабуть, заради своїх бізнес-проектів. 

Отже, хочу звернутись до громадськості та почути коментарі, можливо хтось впізнає цих людей, хто вони – чиновники, які хочуть отримати хабар, від цієї “оборудки”? Чи бізнесмени, які заради свого збагачення не переймаються долею сотень дітей?

Віталій Науменко


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO