Суд виніс вирок працівникам сумської «Укрпошти», які загубили мішок з 415 тис....

Суд виніс вирок працівникам сумської «Укрпошти», які загубили мішок з 415 тис. грн.

Загрузка...

Тростянецький районний суд визнав винними у службовому недбальстві двох працівників Сумської дирекції «Укрпошти»,  які у січні 2015 р. по дорозі до  відділення пошти Лебединського району загубили з службової машини цілий мішок грошей – 415,5 тис. грн., призначених для виплати пенсій,  повідомив сьогодні  «Ваш шанс».

За результатами досудового розслідування було встановлено,що одна з дверей автомобіля, в якому перевозилися гроші і пошта, через недбалість працівників «Укрпошти» була   нещільно закрита. На під’їзді до с. Бишкінь (Лебединський район)  водій побачив, що дверь середнього відсіку відкрита, і зупинив машину. Вийшовши , він побачив, що мішка з грошима немає. Він здогадався зупинити наступний автомобіль, що їхав в тому ж напрямку, водій якого сказав йому, що бачив вишневу «шістку», в яку вантажили мішки. Вона рухалася в напрямку Сум. Розшук цієї машини поліцією результатів не дав. «Укрпошті» довелося виплатити пенсії з власних обігових коштів.

Суд засудив, винних у тому, що сталося, двох працівників «Укрпошти»  до двох років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном два роки. Також вони мають спільно погасити 415,5 тис. грн. матеріальних збитків, які понесла «Укрпошта».

xpress


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO