З’їдають живцем: Сотні людей в Японії атакували “м’ясоїдні бактерії”, що вбивають за...

З’їдають живцем: Сотні людей в Японії атакували “м’ясоїдні бактерії”, що вбивають за лічені години

Загрузка...

Шансів на порятунок у заражених не багато: терапія допомагає лише на початковій стадії.

В Японії поширюється загадкова, смертельно небезпечна недуга, викликана бактеріями, які медики назвали “м’ясоїдними”, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вона може стрімко поширитися по організму і вбити людину за лічені години. Хворобою в цьому році вже заразилися близько 530 осіб, причому 66 з них в столиці країни – Токіо. Лікарі поставили їм діагноз стрептококовий токсичний шоковий синдром (STSS). Більшість пацієнтів – люди у віці 30 років і старше.

Як повідомляє японське видання The Asahi Shimbun, початкові симптоми захворювання – це набряки і біль в ступнях і кистях, висока температура. Починається некроз тканин, що оточують м’язи. Некроз швидко поширюється, виводячи з ладу внутрішні органи – бактерії буквально живцем пожирають людину. Летальний результат – в одному випадку з трьох.

Для лікування STSS використовують антибіотики. Однак цей спосіб ефективний лише на початкових стадіях захворювання.

В основному хвороба викликається бактеріями особливо агресивного штаму Streptococcus pyogenes або стрептокока групи А, але можливі й інші її збудники. Зазвичай STSS починається при проникненні бактерій в відкриту рану. Але в багатьох випадках способи попадання інфекції в організм виявити не вдалося.

Окремі випадки хвороби вперше були зареєстровані ще 1999 році. З кожним роком кількість хворих зростає і в цьому році досягла рекордних показників. Так, в 2013 році число хворих склало лише 203 людини.

У зв’язку з почастішанням випадків зараження STSS лікарі закликали місцевих жителів звертати увагу в першу чергу на свої ступні і негайно звертатися в лікарню в разі їх набряку.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO