Продажна благодійність: як у Лаврі на “подарунковому” вині заробляють

Продажна благодійність: як у Лаврі на “подарунковому” вині заробляють

Загрузка...

Випливли цікаві подробиці “винного” скандалу

Алкогольний скандал розгорівся у святому місці. Намісник Києво-Печерської Лаври Павло випросив на благодійність 1200 пляшок італійського вина Toscana Rosso. Меценатів запевнив, що алкоголь піде на подарунки і буде приурочений до 30-річчя відродження чернечого життя у Лаврі.

Натомість вино виставили на продаж у всіх церковних магазинах. Ціна безбожна –  3500 гривень за одну пляшку. Про це йдеться в сюжеті передачі “Спецкор” нателеканалі 2 + 2.

За словами продавців, вино – ексклюзивне і освячене, до того ж з 30-річною витримкою. Тим часом, досвідчений сомельє розповів, що реальна вартість напою становить не більше 300 гривень.

А в італійському ресторані пляшку цього вина аналогічного виробника можна придбати за 850 грн. За словами фахівця, вино витримували в дубових бочках. За якістю воно непогане. Він зазначив, що в спеціалізованому магазині вартість за пляшку не повинна перевищувати 600 грн.

У компанії імпортера такий продаж вина викликав здивування, адже воно призначене на подарунки.

Намісник же ж вирішив не коментувати дорожнечу пляшки, натомість нагрубивши журналістам по телефону:

“Якщо ви хочете купити, можете купити, а я прийду і пожертвую … Я зараз не буду з вами говорити, тому що я далеко за кордоном, я на лікуванні. Я б вам порадив, щоб ви зайнялися своїми справами”.

За підрахунками журналістів, на “подарованому” вині священики можуть заробити 4,2 млн гривень. Однак, наразі дороге вино ніхто не купує.

Як повідомляв портал “Знай.ua”, Свято-Успенська Почаївська Лавра закликала молитися за Росію, на честь свята членів російської царської сім’ї Романових.

Автор матеріалу: Надія Царук

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO