До редакції «Правда НД» завітав генеральний секретар європейької федерації журналістів

До редакції «Правда НД» завітав генеральний секретар європейької федерації журналістів

Загрузка...

В знак солідарності та підтримки журналістів «Правда НД» ГО «Патріоти Овідіопольщини», голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко запропонував приїхати до нас генеральному секретарю Європейської федерації журналістів Рікардо Гутієрецу. Разом з ними до нас завітав голова Одеської регіональної організації Національна спілки журналістів Юрій Работін.

Під час їх перебування обговорили жахливі події 25 серпня 2017 року, коли на мене, як на журналіста, за мою професійну діяльність, напали двоє молодиків.

Сергій Томіленко повідомив, що Національна спілка журналістів занепокоєна тим фактом, що замовників поліція не шукає, і рапортує про розкриття побиття журналіста при виконанні обов’язків, раз встановлені нападники. За процесом розгляду справи журналіста «Правда НД» Романа Варшанідзе у суді, Національна спілка буде слідкувати та інформувати про її хід Європейську федерацію Журналістів.

В подальшому обговорили проблемні питання журналістики про розвиток місцевих журналістських проектів.

Сергій Томіленко додав, що важливо підтримувати постраждалих колег. І від них набиратися оптимізму. Що справжня журналістика — це професія достойних і мужніх людей.

З місця події журналіст Роман Варшанідзе оператор/монтаж Андрій Хлопчик.

pravdand.com


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO