На Житомирщині поховали 17-річну дівчину, яку до смерті побили за борг

На Житомирщині поховали 17-річну дівчину, яку до смерті побили за борг

Загрузка...

Двох підозрюваних, які завдавали найбільше ударів, взяли під варту. Ще трьом наразі обирають запобіжний захід.

Олена Журахівська померла у лікарні після жорстокого побиття компанією молодих людей. Непритомну дівчину знайшла на вулиці випадкова перехожа. Медики 6 днів боролися за її життя, але виявились безсилими, йдеться у сюжеті.

Поліція з’ясувала, що троє дівчат і двоє хлопців почали бити Олену на її подвірї при її батьках, а продовжили на вулиці, де було багато свідків. Проте ні рідні, ні сусіди не тільки не спробували зупинити нападників, але навіть не викликали поліцію. Трьом дівчатам та двом хлопцям, які били Олену і залишили її на вулиці помирати, уже оголосили про підозру. Двох, які завдавали найбільше ударів, взяли під варту.

Ще троьом наразі обирають запобіжний захід. Обвинувачення просить для них домашнього арешту. Сестра загиблої Вікторія Журахівська: ” Я була б рада, аби повернули смертну кару, тому що як такі люди можуть жити? Вони позбавили життя фактично дитину. У неї були плани, мрії, але все обірвалося в один момент”.

unian.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO