Руйнує родини під прикриттям: В Україні діє небезпечна секта (відео)

Руйнує родини під прикриттям: В Україні діє небезпечна секта (відео)

Загрузка...

Небезпечна “Школа єдиного принципу” має тисячі послідовників у всьому світі.

В Україні поширюється секта, яка зневажає сімейні цінності і знищує родини українців, йдеться у сюжеті програми “Гроші”. “Школа єдиного принципу” існує вже 21 рік і має тисячі адептів у кількох країнах світу, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Український осередок очолює Ольга Асауляк, яка щороку ретельно об’їжджає обласні міста України та проводить там платні семінари, де навчає, як за допомогою космічних сил змінити життя на краще.

У Харкові внаслідок відвідин цієї Школи жінка Карина після 17 років сімейного життя разом із дочкою пішла із дому у новорічну ніч.

“Вони пішли в Новий рік із дитиною о пів на 12. Пішли винести сміття і не повернулися”, – розповів її чоловік Володимир, який після невдалих спроб додзвонитися дружині знайшов у паперах список гріхів, який їй склали духовні наставники.

У записах першим гріхом був вказаний блуд, тож, на думку Володимира, саме через це дружина його покинула.

“Виявляється, для Бога необхідна печатка в паспорті. Якщо немає печатки в паспорті, ти не перебуваєш у офіційному шлюбі зі своєю дружиною – неважливо, скільки ти з нею прожив – 10, 15 або 17, як у моєму випадку, – то все, ти грішник. Ти перелюбник”, – наголосив він.

До того ж чоловік знайшов у білизні незнайому флешку, на якій виявив документи і незрозумілий аудіозапис про “планетарний енергоблокатор”. Після цього Володимир згадав, що останнім часом Карина захопилась піклуванням за тваринами і щоп’ятниці відвідувала ветеринарні курси у загальноосвітній школі №131, які нібито проводить так звана “Служба порятунку тварин”, представниця якої, почувши запитання журналіста про зв’язок із Асауляк, різко закінчила розмову.

У свою чергу, сама Карина розповіла “Грошам”, що пішла з родини через насильство з боку деспотичного чоловіка, який знущався над неї і донькою.

“Детонатором послужило те, що в новорічну ніч об 23:30 прийшов у нетверезому стані від друзів. Попросив дочку зіграти “Мурку” на гітарі. Вона сказала, що, по-перше, цього не знає, і вона не буде йому в такому п’яному стані це робити. На що він їй розбив гітару і телефон. Став погрожувати фізичною розправою, кричати, що вона буде стояти на колінах… Соціальна служба нас направила до психолога”, – розповіла жінка, запевняючи, що тепер донька боїться батька.

Водночас щодо відвідин лекцій Асауляк Карина заявила, що була на лекції разом із волонтерами “Служби порятунку тварин”, де вони розповсюджували інформацію про врятованих домашніх улюбленців, а інформацію про флешку взагалі назвала брехнею. Натомість Володимир показав відеозапис одного з зібрань ШЄПу, на якому видно, як Карина сидить у залі і старанно занотовує слова лідера секти.

Зараз Володимир власним коштом створив антисектантський сайт, на якому, крім іншого, описується, у які духовні нетрі може завести контактер з космосом Асауляк, і мріє повернути своїх найрідніших жінок додому.

Діяльність ШЄПу також уже багато років вивчає отець Максим у Сумах, який розповів історію молодої пари, що була прихожанами його церкви, а потім дівчина почала відвідувати так званий “православний гурток”, де їй склали гороскоп на сумісність із чоловіком, з’ясувавши, що він нібито нещасливий.

“Їй сказали, що потрібно розлучитися і знайти іншого чоловіка. Вона сказала, що вона вінчана. І їй тоді сказали, що єдиний привід, який може зупинити шлюб – це зрада чоловікові. І церква тоді цей шлюб анулює”, – згадав він подробиці історії, додавши, що, на щастя, дівчина поради “космічного контактера” не дослухалася.

За словами священика, найбільш небезпечним є те, що Асауляк прикривається церквою і заманює до себе православних людей, розповідаючи їм, що вдосконалює та розвиває православне вчення.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO