У Шотландії знайшли картину Рубенса, яку вважали загубленою більше 400 років

У Шотландії знайшли картину Рубенса, яку вважали загубленою більше 400 років

Загрузка...

В одному з музеїв Шотландії знайшли картину фламандського художника Пітера Пауля Рубенса, яка понад 400 років вважалася загубленою. Про це пише газета Scotsman.

За даними видання, картину знайшов британський журналіст і мистецтвознавець Бендор Гросвенор в колекції будинку-музею Поллока в Глазго.

Раніше вважалося, що картина була лише копією оригінального портрета герцога Букінгема Джорджа Вільєрса, намальованого Рубенсом в XVII столітті. Дослідження, яке провів Гросвенор, показало, що фірмові прийоми Рубенса були приховані під шарами бруду і накладеною пізніше фарбою.

Куратор музею Глазго Піппа Стівенсон оглядає оригінал Рубенса у музеї Поллока.

«Ми раді показати цей шедевр Рубенса якомога більшій кількості людей», – цитує видання представника фонду музеїв Глазго Девіда Макдональда.

Повідомляється, що справжність картини також підтвердили експерти музею «Будинку Рубенса» в Бельгії. Вартість картини, за оцінками музею, може становити десятки мільйонів фунтів.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO