Ураган “Ірма”: МЗС України тримає зв’язок із зарубіжними кризовими центрами

Ураган “Ірма”: МЗС України тримає зв’язок із зарубіжними кризовими центрами

Загрузка...
Дипломатичні установи Міністерства закордонних справ України взаємодіють з кризовими центрами країн у зв’язку з ураганом “Ірма”.

Про це повідомляє у неділю Департамент консульської служби МЗС України на своїй сторінці у Facebook.

“9 вересня 2017 року до Кризового центру МЗС Франції надіслано запит з метою отримання інформації щодо кількості евакуйованих громадян України до Гваделупи (у разі їх евакуації). Ураган  “Ірма” наближається до Флориди. Посольства України у США, Нідерландах, Кубі, Франції та консульські установи у США взаємодіють з кризовими центрами країн у цілодобовому режимі”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, за інформацією Кризового центру МЗС Франції, триває евакуація постраждалих з аеропортів Густава (Сен-Бартоломей) та Гранд Казе (Сен-Мартен). Пріоритет в евакуації надається пораненим, жінкам і дітям. На острові Сен-Мартен створено кілька таборів, де надається захист та будь-яка допомога. Для евакуації необхідно дістатися одного з таборів і повідомити про свої наміри.

Враховуючи, що в районі островів зберігається найвищий, п’ятий, рівень метеонебезпеки, відновлення евакуації буде можливим за сприятливих для цього умов.

На островах працюють 410 жандармів, 80 поліцейських, 300 пожежників, 140 інженерів, близько 40 осіб медперсоналу, кінологи. Зафіксовано випадки розбоїв. Жандармами затримано 11 підозрюваних.

Як повідомляв Укрінформ, кількість жертв урагану “Ірма” в районах, уражених штормом, станом на 9 вересня зросла до 25 осіб. Ураган попрямував у бік Флориди, залишивши після себе спустошення у регіоні Карибського басейну. Очікується, що в неділю стихія сягне Флориди-Кіс. Також повідомлялося про масову евакуацію в Маямі. Узбережжя Джорджії покинули 540 тисяч осіб, а Алабама, Північна та Південна Кароліна оголосили надзвичайний стан.

Раніше повідомлялося, що у Флориді заплановано евакуацію 5,6 мільйона осіб, тобто близько чверті населення штату.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO