У Києві встановили пам’ятник королеві Франції Анні Київській

У Києві встановили пам’ятник королеві Франції Анні Київській

Загрузка...

Монумент є копією з відомого оригіналу, встановленого у французькому абатстві святого Венсана

В Києві біля станції метро «Арсенальна» відкрили копію пам’ятника королеві Франції Анні Київській, зазначають Патріоти України. Про це повідомляє у Фейсбуці Український інформаційний простір, посилаючись на «Вечірній Київ».

Оригінал монументу заввишки 2,5 метри з 2005 року стоїть у французькому місті Санліс. «Пам’ятник Анні є для мене особливим, адже має своєрідну енергетику. Цю постать можна вважати оберегом не лише Києва, але й усієї країни крізь віки. Мало хто знає, але саме завдяки зверненню французької громади зберегти Софію Київську – собор, який побудував батько Анни Ярослав Мудрий – радянська влада відмовилась від знесення цієї споруди у 1930-х роках», – сказав скульптор Микола Зноба.

За словами митця, прообразом доньки Ярослава Мудрого послужили кілька натурниць, а її сукня – це приблизний варіант одягу ХI століття. Скульптурою Анни Київської можна помилуватися на вулиці Івана Мазепи біля станції метро «Арсенальна».


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO