У нардепів від «Слуги Народу» земля горить під ногами

У нардепів від «Слуги Народу» земля горить під ногами

Загрузка...

Вчора в селі Богданівка Дніпропетровської області на зустрічі з людьми народ ледь не порвав на шмаття народного депутата від «Слуги Народа» Романа Каптелого!

Те, що ви зараз бачите на відео тривало близько години. Каптелов який без врахування думки людей, своїх виборців хоче під себе перекроїти межі ОТГ перед місцевими виборами годину не міг покинути зустіч з виборцями а потім коли люди вирішили просто бити свого «слугу» він викликав поліцію і під захистом поліцейських покинув зібрання!

Як бачимо представників «Слуги Народу» чекає «шалений успіх» на місцевих виборах! Горять рейтинги, горить земля під ногами «слуг» і далі обов’язково буде…

У НАРДЕПІВ ВІД СЛУГИ НАРОДУ ЗЕМЛЯ ГОРИТЬ ПІД НОГАМИ⚡️⚡️⚡️Вчора в селі Богданівка Дніпропетровської області на зустрічі з людьми народ ледь не порвав на шмаття народного депутата від «Слуги Народа» Романа Каптелого!❗️Те, що ви зараз бачите на відео тривало близько години. Каптелов який без врахування думки людей, своїх виборців хоче під себе перекроїти межі ОТГ перед місцевими виборами годину не міг покинути зустіч з виборцями а потім коли люди вирішили просто бити свого «слугу» він викликав поліцію і під захистом поліцейських покинув зібрання!❗️Як бачимо представників «Слуги Народу» чекає «шалений успіх» на місцевих виборах!Горять рейтинги, горить земля під ногами «слуг» і далі обов’язково буде…

Gepostet von Gumenyuk Andriy am Donnerstag, 27. Februar 2020

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO