Банкова спровокувала паніку в Україні, проваливши інформаційну кампанію щодо повернення українців з...

Банкова спровокувала паніку в Україні, проваливши інформаційну кампанію щодо повернення українців з Уханю – Ар’єв

Загрузка...

Президент України Володимир Зеленський та його команда умисно спровокували паніку в Україні через евакуацію з Уханю українців.

Таку думку висловив депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв на своїй сторінці у мережі Facebook.

“Спочатку влада нагнітає ситуацію навколо коронавіруса, нічого не робить для пояснення людям що є небезпечно, а що ні. А потім Зеленський дорікає наляканим людям, що наробили дурниць. При цьому президент в стилі соловйових-кисельових, пише про відсутність розподілу на “правильних” і “неправильних” українців, а насправді протиставляє співчуваючих і наляканих”, – підкреслив представник “Європейської Солідарності”.

Володимир Ар’єв наголосив, що влада виглядає в цій ситуації дуже некрасиво.

“Чому не евакуювали українців раніше? Поляки уже три тижні вдома і пройшли карантин. Чому Зеленський нічого не зробив для широкої просвіти громадян, якщо він хизується високою довірою до нього?”, – зазначив депутат.

“Чому не знайшли місця для карантину в Києві, а почали водити інформаційну козу, заздалегідь оголошуючи про розміщення евакуйованих в тому чи іншому регіоні? Для того щоб ще більше налякати непоінформованих людей?”, – додав він.

Володимир Ар’єв зауважив: “Але чомусь мені здається, ці питання залишаться без відповіді. Бо є стійке враження, що Банкова все зробила навмисно”.

“Розділяй і володарюй – давній римський прийом, ще й прикритий цинічними заявами Зеленського про єдність і співучасть. По-орвелівськи: війна – це мир, свобода – це рабство, незнання – сила. А силою невігластва можна керувати як завгодно і досягати найбрудніших цілей”, – резюмував він.

Нагадаємо, приблизно о 09:40 20 лютого літак приземлився у Борисполі. МВС заявило, що ця посадка потрібна лише для дозаправки, далі літак попрямує до Харкова.

До того літак близько години кружляв у небі над Харковом.

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер на брифінгу заявив, що Харків є транзитним пунктом – навіть якщо літак сяде там, людей потім доправлять до Борисполя. “У нас їх розміщувати не будуть”, – сказав він.

Президент Володимир Зеленський заявив, що евакуйовані здорові, але мають пройти карантин і обсервацію протягом 14 днів. Вони житимуть у закритому медичному центрі Національної гвардії у Нових Санжарах.

19 лютого повідомлялося, що на літак компанії Sky Up, який евакуює українців з Китаю, з’явилися всі 48 українців, а також 29 іноземців, яких Україна вивезе з КНР за домовленістю з їхніми державами.

prm.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO