Як гуляє «справжня» нова Українська православна церква!

Як гуляє «справжня» нова Українська православна церква!

Загрузка...

День народження у митрополита Єпіфанія Думенка вдався на славу. Танці на кістках пройшли з розмахом і за шаленні гроші. Відгуляли в дорогущому ресторані, збудованому Януковичем на колишньому цвинтарі.

Головне, що на вертолітний майданчик Януковича, де відбувся дорогий шабаш з нагоди роковин створення української митрополії Константинопольського патріархату, привітати Єпіфанія Думенка-Чокалюка прийшов бенефеціар ПЦУ-СЦУ Петро Порошенко. Іподиякон Московського патріархату, який крав на армії, тепер активно паразитує і на церкві, намагаючись порятувати свій мізерний політичний рейтинг. Тримався, мов господар перед підлеглим. На попівські п‘янки Порошенко ходить із більшою радістю, ніж на допити в ДБР. А даремно. Слідчий міг би більш компетентно поговорити про його гріхи, ніж Єпіфаній.

Символічно, що з програмовою доповіддю на церковному заході, разом із Єпіфанієм, виступила сканалально відома літературознавець, знана своїми нетрадиційними сексуальними вподобаннями та малозначущими текстами Оксана Забужко.

Диктор, який вів химерний захід, також відомий своєю симпатією до ЛГБТ. Відповідно, можна зробити висновок, що цей ліберальний курс в ПЦУ-СЦУ під керівництвом Єпіфанія лишається незмінним.

Серед гостей були дивні персонажі: газова принцеса, баба Юля, представники влади, делеговані Соросом-Пінчуком, активісти ЛГБТ, одіозні політики і громадські діячі, які є греко-католиками, дрібні чиновники, підозрювані у хабарництві, неприховані атеїсти, корупціонери, бандити, крамарі та виробники алкоголю, дрібні шахраї, які вештаються біля влади, всі ті, хто причетний до такого катастрофічного стану в якій нині опинилася Україні та її Церква. Публіка дуже барвиста та екзотична.

Роковини ПЦУ та день народження Єпіфанія, за свідченням очевидців, було чимось середнім між танцями на кістках і бенкетом під час чуми.

Виглядало все, ніби вульгарні зустрічі у Яна Табачника, чи Дмитра Гордона, часів пізнього Кучми.

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO