Ринок землі – це антинародна реформа, – Ірина Паламар

Ринок землі – це антинародна реформа, – Ірина Паламар

Загрузка...

Законопроект про ринок землі – це антинародна реформа. Про це заявила голова громадського об’єднання “Народний Союз” Ірина Паламар під час мітингу проти продажу землі під Верховною Радою України.

“Як ви бачите, стоять фермери, люди реальні, а не те, що нам розповідають, що тут титушки виходять. У той раз їх побили, бідних людей, які приїхали, вибачте, злізли з трактора, руки ще в солярці, вони приїхали сказати цій владі, що “що ж ви робите, люди?”. Тому що цей законопроект – це антинародна реформа”, – сказала вона.

Ірина Паламар також прокоментувала внесені в законопроект поправки.

“Перша правка – ми вимагали забрати юридичних осіб. тобто, вони дозволяють юридичним особам купувати українську землю. Насамперед юридичні особи – це ж іноземні країни, іноземні компанії. Друге вони роблять – вони дозволяють іноземним банкам і взагалі банкам купувати також у власність українську землю”, – сказала вона.

“Все-таки ми відстоїмо нашу землю, все-таки ганебні ці депутати, які будуть тиснути своїми пальцями ці зелені кнопки – вони повинні розуміти, що у них буде кримінальна відповідальність. Це ст. 11, це кримінальна відповідальність, це злочин перед народом, це здача національних інтересів. Тому Україна не здасться. Зараз весь Урядовий квартал перекрито, зараз вся Україна повстала, розумієте?”, – підкреслила голова.

Нагадаємо, під Верховною Радою проходить мітинг аграріїв, які протестують проти запровадження ринку землі. Фермери вийшли під Раду, незважаючи на те, що нардепи не будуть цього тижня розглядати питання ринку землі. 

112.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO