17 вересня 2019 року Міністр інфраструктури Владислав Криклій провів зустріч із Надзвичайним...

17 вересня 2019 року Міністр інфраструктури Владислав Криклій провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Туреччина в Україні паном Ягмур Ахмет Гульдере

Загрузка...

Сторони обговорили питання двостороннього співробітництва у сфері транспорту, а також можливості для інвестицій в інфраструктурні проєкти в Україні.

Владислав Криклій подякував турецькій стороні за успішну співпрацю та наголосив на важливості українсько-турецьких відносин.

Міністр інфраструктури відзначив, що українська сторона запрошує до реалізації спільних інфраструктурних проєктів та зацікавлена у залученні турецького досвіду i фахівців у розбудову інфраструктури України.

Особливу увагу Владислав Криклій звернув на розвиток комбінованих перевезень між Україною та Туреччиною.

В свою чергу, представники турецької сторони запропонували створити спільну робочу групу з розвитку комбінованих перевезень між нашими державами, яка буде зустрічатись на регулярній основі.

Учасники зустрічі також обговорили розвиток круїзного мореплавства в Україні, поглиблення співробітництва в авіаційній галузі, перспективи концесії українських портів і аеропортів, а також розвиток державно-приватного партнерства.

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, стол и в помещении
На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят, костюм и в помещении

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO